Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronią siebie i bociana czarnego

Utworzony przez ryszard, 20 października 2008 r. o 10:48 Powrót do artykułu
jest wielką głupotą i nieodpowiedzialnością budować wysypisko śmieci w tym miejscu.znam doskonale to miejsce,bo tam się wychowałem i tam oprzyjeżdżam od czasu do czasu.dziwię się ,że wogóle ktoś po prostu ,moim zdaniem głupi,zaproponował budowę wysypiska w pobliżu żródeł sołokiji i w pobliżu przepięknych roztoczańskich lasów iłąk.ryszard z koszalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dobrze że w Hrubieszowie rozpoczeto za komuny zakonczono juz za nowej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysły władz mojego rodzinnego miasta godne pożałowania.mieszkańcy rogóżna nie dajcie wmawiac sobie,że władza ma rację.chrńcieto,co jest skarbem roztocza-sołokiję,piękne lasy,ptaki.chrońcie swoje zdrowie i zdrowie potomnych.dziwię się poczynaniom władz miasta.ewa z poznania,tomaszowianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......cóż to za sformułowanie „bronią siebie i ......bociana ???” . Proszę Państwa , przecież mieszkańcy Tomaszowa są stale oszukiwani. Nikt nam do tej pory nie precyzował tego , iż nowe śmietnisko ma się znajdować na źródłach rz. Sołokija . Nikt Nam też nie mówi , że jest to teren Natura 2000. Przeciwnie , straszy się tylko podwyżką kosztów wywozu śmieci. Wiem od znajomych o innej lokalizacji , zupełnie poza miastem i wiadomo , że można tam będzie zrobić dużo większe wysypisko bez wysypywania mieszkańcom Tomaszowa śmieci „za kołnierz” . Ale tu nie chodzi teraz o to gdzie ma być wysypisko tylko o ambicję władz. pt. : „nie będzie nam hołota mówiła co mamy robić”. ..... Prośba do mieszkańców naszego miasta - zainteresujcie się tematem i nie dajcie sobie wmówić , że nie ma innego wyjścia jak tylko dewastacja jednych z piękniejszych miejsc w Tomaszowie. Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezwzględnie trzeba poszukać nowej lokalizacji. I to już. Tomaszów przecież zaczyna cuchnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratujmy nasze miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa lokalizacja istnieje od dawna , są to tereny po byłym PGR ( wiem , bo pracuję w urzędzie) , tylko władze nie chcą się do tego przyznać. W sumie nie rozumiem czemu , bo przeciez szkodzą nie tylko sobie i obecnym pokoleniom ale i swoim dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...