Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Browar w Zwierzyńcu gotowy do rozpoczęcia produkcji

Utworzony przez pambi, 7 września 2013 r. o 11:16 Powrót do artykułu
Niedawno kupiłem perłę,takiego tyfusa już dawno nie piłem.A kiedyś było bardzo dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż... znając Perłę, to na rynku pojawią się kolejne sikacze, albo co gorsze - soczki smakowe. Już jabłko-mięta jest, czarny bez, miodowe (x2), cytrynowe. Czas może na truskawkowe i wiśniowe? Żeby oni chociaż Portera Bałtyckiego zrobili, już nie wspominając o jakimś IPA czy Stoucie. No a tak to cóż... kolejne eurolagery bezsmakowe na rynku się pojawią. Kilkadziesiąt marek na rynku i wszystkie tak samo tandetne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ostatnio Perle nie wiedzie się najlepiej, coraz więcej wpadek jak ostatnia seria niepasteryzowanego... Zamiast na ilość powinni popracować nad jakością. Lubię Perłę za charakterystyczny smak czego brak konsorcjom, lecz nie da się pić za drożdżowanego piwa. Reklamują się szeroko a to zobowiązuje - także do pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Perła  przestała być piwem z chwilą gdy do lubelskiego browaru wszedł zagraniczny współwłaściciel. Od tego czasu produkuje się produkt piwo podobny przemysłową metodą, Prawdziwe piwo się WARZY i tylko takie pochodzi z malych regionalnych browarów, gdzie do warzenia jest użyty chmiel. W "Perle"  chmielu nie ma, o czym na etekitce butelki pseudo piwa informuje producent, że zawiera tylko słód jęczmienny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja lubię summera z perły, jak dla mnie najlepsze piwo smakowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Perła  przestała być piwem z chwilą gdy do lubelskiego browaru wszedł zagraniczny współwłaściciel. Od tego czasu produkuje się produkt piwo podobny przemysłową metodą, Prawdziwe piwo się WARZY i tylko takie pochodzi z malych regionalnych browarów, gdzie do warzenia jest użyty chmiel. W "Perle"  chmielu nie ma, o czym na etekitce butelki pseudo piwa informuje producent, że zawiera tylko słód jęczmienny.
Co za smakosz,który nie wie,że do warzenia piwa chmiel wcale konieczny nie jest? Chmiel nie jest głownym składnikiem piwa,ale tylko czymś w rodzaju przyprawy nadajacej mu charakterystycznej goryczki. Może jeszcze jakieś sensacje na temat bydlęcej żółci pan smakosz nam zaserwuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za smakosz,który nie wie,że do warzenia piwa chmiel wcale konieczny nie jest? Chmiel nie jest głownym składnikiem piwa,ale tylko czymś w rodzaju przyprawy nadajacej mu charakterystycznej goryczki. Może jeszcze jakieś sensacje na temat bydlęcej żółci pan smakosz nam zaserwuje?
Jeśli wg Ciebie chmiel nie ma żadnego znaczenia przy WARZENIU piwa bo jest tylko rodzajem przyprawy to pij szczyny piwopodobne. Ja " piwo" Perłę dawno przestałem konsumować. Wolę prawdziwe piwa jak te na chmielu warzone przez browary; Kormoran w Olsztynie, Ciechan w Ciechanowie, Konstancin, Racibórz, Łask, Lwówek Śl, Namysłów, czy browar Amber k/Gdańska. Te piwa kosztują  ~4 zł i warto za nie dać, niż za "siki" około połowy mniej, które zazwyczaj piją tylko żule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończąc jałową dyskusję,zapytam tylko czy znaffca słyszał o piwach produkowanych bez chmielu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończąc jałową dyskusję,zapytam tylko czy znaffca słyszał o piwach produkowanych bez chmielu?
  A propos - polecam Gruita Kopernikowskiego z Kormorana.   @smakosz prawdziwego piwa - głupoty gadasz nie z tej ziemi. Perła nigdzie nie pisze, że piwo zawiera TYLKO słód jęczmienny. Polecam obejrzeć i posłuchać "smakoszu":  http://blog.kopyra.com/index.php/2012/10/16/jak-czytac-etykiety-na-piwie-odcinek-2/   Inna sprawa, że w piwach typu Perła tego chmielu jest tyle, co kot napłakał.   PS. Przerzuć się na piwa z browarów rzemieślniczych, skoro taki z Ciebie smakosz PRAWDZIWEGO piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...