Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Browar w Zwierzyńcu rozlewa piwo i narzeka na kryzys

Utworzony przez jan, 10 września 2009 r. o 16:01 Powrót do artykułu
Jest kryzys? - jest, mają wysokie koszty utrzymania tej rozlewni? - mają, to muszą "ciąć", lepiej zamknąć niż dokładać i przedłużać agonię - proste. Nawet KP zamyka swój browar w Kielcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie w Polsce ktoś widział ktoś browar na wsi wystarczy sklep i bar, pasuje on tam jak odlewnia w lublinie niech sobie go Zamoyski i poseł Zawiślak utrzymuje a nie Skarb Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie, że nie macie zielonego pojęcia wypowiadjać się o browarach. na całym świecie istnieje mnóstwo małych dochodowych browarów. podobnie było ze zwierzynieckim browarem. ale najprościej ( tu czytaj: łapówka ) jest wydzierżawić go lubelskiej Perle która chce go zamienić w zabytek. Pamiętajmy, że Zwierzyniec jest browarem starszym zarówno od Perły jak i od Tyskiego a jakość jest doceniana przez fachowców na świcie. Osobom które twierdzą, że jest to mały prowincjonalny browar na wsi, polecam postudiowanie histori ordynacji zamojskiej. Ja osobiście choć nie pochodzę nawet z lubelszczyzny to uwielbiam smak starego zwierzyńca i nie godzę się na zamknięcie jednego z najlepszych i najstarszych browarów w kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha. Po co w Zwierzyńcu browar? Trzeba ogłosic przetarg, a nie załatwiać sprawy pod stołem. Niestety ten zarząd Perły nie lubi jawności i przejrzystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...