Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bułgarzy pobili Mongołów na giełdzie w Mokrem

Utworzony przez ja, 15 marca 2010 r. o 13:47 Powrót do artykułu
W niedziele rano mijałem 10 busów z tablicami BG które jechały w stronę Zamościa w konwoju po 3 w paro kilometrowym odstępie. A policja złapała tylko jedną Bułgarkę na 10 busów reszta chyba nie wyparowała w raz z samochodami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robią inne służby odpowiedzialne za ład porządek gdzie niby są służby celne , urzędu skarbowego ,czy policji ew. straży miejskiej przecież tam wystarczyło by się pokazali skontrolowali legalność pobytu , pozwolenia na handel itd. tylko trzeba chcieć a nie tyłki trzymać za biurkami .A organizator skoro nie potrafi zapanować nad terenem i ludźmi to zabronić mu organizacji imprezy i po ptakach tam nikt z różnych powodów nie chce wprowadzić ładu i porządku bo w bałaganie najwięcej się czesze kasy i to cała prawda a urzędnicy też przymykają oko bo mają swoje powody !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-V- napisał:
A co robią inne służby odpowiedzialne za ład porządek gdzie niby są służby celne , urzędu skarbowego ,czy policji ew. straży miejskiej przecież tam wystarczyło by się pokazali skontrolowali legalność pobytu , pozwolenia na handel itd. tylko trzeba chcieć a nie tyłki trzymać za biurkami .A organizator skoro nie potrafi zapanować nad terenem i ludźmi to zabronić mu organizacji imprezy i po ptakach tam nikt z różnych powodów nie chce wprowadzić ładu i porządku bo w bałaganie najwięcej się czesze kasy i to cała prawda a urzędnicy też przymykają oko bo mają swoje powody !.
Jak by ten urzędnik tam wpadł ,jeszcze jak by był z urzędu skarbowego ,to sami kupujący bo go zlinczowali .Myślę ze tam musiało by wkroczyć wojsko w ramach dorocznych manewrów nato .Wszyscy by pouciekali do swoich golfów i uciekali w 4 strony swiata .hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak by ten urzędnik tam wpadł ,jeszcze jak by był z urzędu skarbowego ,to sami kupujący bo go zlinczowali .Myślę ze tam musiało by wkroczyć wojsko w ramach dorocznych manewrów nato .Wszyscy by pouciekali do swoich golfów i uciekali w 4 strony swiata .hahahaha
A z czego ty się śmiejesz?? Jak dla mnie nic śmiesznego nie napisałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal w XXI wieku,ażeby setki nie tylko obcokrajowców handlowało towarem niewiadomego pochodzenia.Wszystkie służby w Zamośćiu udają,że nie widzą tego tematu.Rada Miasta nie dba w ogóle o swój rodzimy handel łącznie z Prezydentem, chociaż Mokre jest w Starostwie.My, dziesiątki kupców zamojskich musimy wziąć się sami za ten szwindel.Powiadomić wszystkie krajowe służby o tym temacie.Jak ktoś wcześniej wspomniał niech i GROM przyjedzie ale ten szwindelo-burdel zamojski musi być zlikwidowany.Oczekujemy jak narazie w bardzo krótkim okresie czasu stanowiska Starosty Zamojskiego.Jeśli się boi podejmować tego tematu niech zrezygnuje ze stanowiska.Widać dla niego ważniejsza jest kasa wpływająca od Mokrego a nie ludzie posiadający sklepy,płacący podatki i ZUS-y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, gdzie zadać to pytanie... Jak myślicie bazar w Mokrem będzie otwarty w tą niedzielę (18.04.2010r.)? Bo w związku z pogrzebem prezydenta, to nie jestem pewny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...