Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były milicjant nadal handluje kocimi skórami

Utworzony przez fyui, 26 lutego 2009 r. o 15:56 Powrót do artykułu
Pies kota nie lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność korporacyjną tutaj widzę. Piata "władza" może im naskoczyć. Zaczną ginąć dowody, potem akta sprawy ale samobójstw nie będzie bo funkcjonariusze wysocy rangą nie są w to zamieszani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal nie znam odpowiedzi na kluczowe pytanie: czy handel kocią skórą jest przestępstwem? Bez tego to cała ta historia o kant dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uo napisał:
A ja nadal nie znam odpowiedzi na kluczowe pytanie: czy handel kocią skórą jest przestępstwem? Bez tego to cała ta historia o kant dupy
Poczytaj sobie przepisy to się dowiesz. Wiadomo, ze nic nie zrobią temu dziadowi, przecież to "ich" człowiek. Niedobrze się robi na coś takiego. Dużo jeszcze musi się w tym kraju zmienić i przynajmniej minąć kilka pokoleń zebyśmy zaczęl izachowywać się jak ludzie cywilizowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy zarabia na życie jak potrafi. Jeszcze trochę to muchy nie będzie wolno zabić. Porąbane macie z tą sowją wizją kociego raju. Znam takiego redaktora co ma chyba 8 kotów, a na klatce w bloku śmierdzi że trudno przejść. Może to kolega autora tej durnowatej prowokacji. Czasami to warto się puknąć w czoło - nim się takie durnoty napisze w brukowcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy zarabia na życie jak potrafi. Jeszcze trochę to muchy nie będzie wolno zabić. Porąbane macie z tą sowją wizją kociego raju. Znam takiego redaktora co ma chyba 8 kotów, a na klatce w bloku śmierdzi że trudno przejść. Może to kolega autora tej durnowatej prowokacji. Czasami to warto się puknąć w czoło - nim się takie durnoty napisze w brukowcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szu napisał:
Każdy zarabia na życie jak potrafi. Jeszcze trochę to muchy nie będzie wolno zabić. Porąbane macie z tą sowją wizją kociego raju. Znam takiego redaktora co ma chyba 8 kotów, a na klatce w bloku śmierdzi że trudno przejść. Może to kolega autora tej durnowatej prowokacji. Czasami to warto się puknąć w czoło - nim się takie durnoty napisze w brukowcu...
Ty masz chyba cos z glową człowieku! to nie czytaj i sie nie odzywaj, lepiej bedzie dla wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to koty są pod ochroną? Skoro legalnie wyprawia się skóry z królików, lisów to dlaczego nie z kotów? Ktoś chyba naprawdę ma porąbane, a prokuratura to niedługo zajmie się legalnością przycinania psich ogonów. Za to złodzieje będą chodzić wolni. Durny moherowy kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieka nie ma co ścigać sąd i tak go uniewinni bo uzna że był niepoczytalny. Zabrać bron i pozwolenie,wyrzucić z koła łowieckiego i skierować na przymusowe leczenie psychiatryczne / pewnie to było powodem odejścia z policji /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ, układ - to na pewno jest układ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie! zacznijmy jesc wszystko! lacznie z ludzmi Do niektorych widocznie nie dociera ze nie wszystko co sie rusza nadaje sie do zjedzenia, a ze swinie i krowy sa zabijane to tylko dlatego zebysmy mogli cos zjesc, a koty sa od mruczenia na kolanach, a nie na skorki!!! Nie wyobrazam sobie krowy na kolanach, a kota na talerzu. Czy to kocie mieso jest wogole badane? Wszystkim zwolennikom takiego procederu polecam: idzcie do kuchni i zrobcie stek z czlowieka, albo z dzikiego kota.. dostaniecie takiej sraki ze nie bedziecie mogli wyjsc z kibla:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uo napisał:
A ja nadal nie znam odpowiedzi na kluczowe pytanie: czy handel kocią skórą jest przestępstwem? Bez tego to cała ta historia o kant dupy
Od 31.12.2008 na podstawie Rozporządzenie (WE) nr 1523/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 11 grudnia 2007 r. na obszarze UE od dnia 31.12.2008 obowiązuje zakaz handlu kocimi i psimi skórami. Ponadto w Polsce obowiazuje Ustawa o ochronie praw zwierzat. Nieuzasadnione zabicie zwierzecia (każdego) jest zagrożone karą do 1 roku więzienia. Zabicie ze szczególnym okrucieństwem - 2 lata. Wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zadawałam cześniej pytanie - kto za tym biznesmenem stoi!!!!!!!! Taka to jest kobieca intuicja!!!!!!!!! Z doświadczenia wiem, że nic mu nie będzie, a skazany będzie ten , co to nagłosnił!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię kotki , napisałam artykulik, kaskę zgarnełam, pytanie zadałam i nickiem realista się podpisałam aaaa kolega to gość i takie tam bzdetki dopisuje a wy czytajcie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~magda~ napisał:
A ja lubię kotki , napisałam artykulik, kaskę zgarnełam, pytanie zadałam i nickiem realista się podpisałam aaaa kolega to gość i takie tam bzdetki dopisuje a wy czytajcie........
oooo "koci biznesmen" pojawił się na forum kto ci matole w kurtce z lumpeksu komputer włączył? koleżanka Milena z komendy? spadaj gnój wywozic na pole kmiocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...