Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał zostać dyrektorem, ale nie wyszło. Bo nigdy nie był dyrektorem

Utworzony przez Gość, 20 czerwca 2009 r. o 10:52
Figę prawda brakuje mu po prostu pleców.Ciekawe jakby tak samo potraktowali panią prezydent co by zrobiła?Sama jest z układów kolesiowsko-towarzyskich!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jazda --- to jest Polska !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJPIERW TRZEBA BYĆ DYREKTOREM -, A DYREKTOREM SIĘ RODZISZ A NIE ZOSTAJESZ ; -)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super . Ale jazda . Gratuluję odwagi Panie Piotrze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mysle ze go nie wybrali bo ....
Ostatnio edytowany 21 lipca 2009 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ....i go w trąbe zrobili
Ostatnio edytowany 21 lipca 2009 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Ostatnio edytowany 21 lipca 2009 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te komisje zawsze dyskryminują nas "innych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to przekręt. a z całowaniem to tą Panią vice to nie wiem kto chce całowć !!! Dobrze Panie Piotrze przynajmniej wszyscy będą wiedzieli jak to u nas jest. Pozdrawiam Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre, ze w naszym kraju czlowiek nie moze znalezc pracy , To jest dyskryminacja. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Ostatnio edytowany 28 czerwca 2010 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Piotra
Ostatnio edytowany 28 czerwca 2010 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobry manager. Dom kultury naprawdę by zyskał. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
To bardzo dobry manager. Dom kultury naprawdę by zyskał. !!!!
jak ktoś się nadaje, to nie musi być, bo lepiej żeby było jak jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie nie jest dobrym managerem, skoro nie umie znalezc sobie pracy i nigdzie go nie chca. Myslicie ze sie zmowili? Chyba ze nie chca go dlatego ze ...
Ostatnio edytowany 21 lipca 2009 r. o 15:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to bezpodstawne oskarzenie. poza tym jakie to ma znaczenie. człowieku nie wiesz jak jest z tymi konkursami. ??? To jest dyskryminowanie przedsiębiorców. Przesiębiorca pracuje bardziej niż wam sie wydaje. Trzeba płacic Zusy - srysy. Przez piec lat - bo tyle wymagali w konkursie. Spróbuj zobaczyc jak to jest!!! jak ci mamusia albo tesciowa załatwiła stolek to siedz cicho. a nie oskarzasz ludzi jakimis dziwolągami. poza tym komuś zależy na tym aby to przybrały taki tor bo się boją. W urzędzie wydaja sie być średniokompetentni jeśli chodzi o kulturę. A kasa konkretna !!!!
Ostatnio edytowany 21 lipca 2009 r. o 15:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być w PO albo PSL człowieku wtedy zyskasz !!!! Władza górą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie otrzymałem telefon od kolezanki o tym wspaniałym forum ; - ) Szanowni państwo bardzo proszę o umiarkowane wypowiadanie się i ustosunkowywanie do problemu, a nie do oczerniania mojej osoby. Chce nadmienić że jestem zmuszony wystapić do administratora w celu identyfikacji IP Komputerow niektorych wypowiedzi i podjąc środki obronne. Jestem zwolennikiem tradycyjnej rodziny i wychowany zostałem sie w duchu chrześcijaństwa. Na tym zakonczę ta smutną historię i mam nadzieje Państwo także. mam oczywiście inną koncepcję funkcjonowania kultury w miescie, ale tak jak kazdy obywatel. nie muszą się znią oczywiście wszyscy zgadzać. Ustosunkuję się takze do wypowiedzi o braku pracy.Szanowni panstwo pracy mam sporo. Obecnie wykladam (nie w wakacje oczywiście )na jednej z naszych uczelni oraz pisze dla nowej gazety w zamosciu i czasopisma dla nauczycieli w Lublinie. Nie jest tak źle ; - ) Wystartowałem w konkursach bo uwazam, że się nadaję i tak jak kazdy z obywateli miałem prawo to uczynić. Część mojego stażu pracy to dzialalność gospodarcza, ktory nie zostal uznany. O to chodzi ! A wiec- występuję o to w prasie, by mieć wpływ na zmianę niektorych zapisów prawnych. Nie musze być oczywiscie dyrektorem, kiedy przegram konkurs na uczciwych zasadach. To wszystko. P.SZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za drobne błędy, ale to pisane było w emocjach. Teraz wiem że w naszym kochanym POLANDZIE stołki dostają Ci , którzy mają je nmieć i tyle. Ja sobie poradzę..... oczywiście..... bez problemu. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co przeczytałem w artykule napisanym o Panu, ma pan niezłe wykształcenie. Szkoda, że takim ludziom nie daje się sznsy pracowania na godnym, adekwatnym do wykształcenia stanowisku. Trzymam za Pana kciuki. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PREZESIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...