Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciągnik przejechał po 78-latku na podwórku. Mężczyzna zmarł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 maja 2017 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Takie wypadki to codzienność na Lubelszczyźnie a wszystko to przez tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryci dostają emeryturę jałmużnę, nie dostają za darmo 500+ tak jak młodzi zdrowi jak byk rodzice  i musza na starość sobie dorabiać aby nie umrzeć z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsteczny sam się chyba nie wrzucił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Takie wypadki to codzienność na Lubelszczyźnie a wszystko to przez tuska.
Taaa.... ja bym poszedł dalej, nie przez Tuska tylko przez pole magnetyczne Słońca, a nawet i wpływ Księzyca. Nie rubcie sobie jaj z tragedii ludzkiej wy hejterzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ghhghg napisał:
emeryci dostają emeryturę jałmużnę, nie dostają za darmo 500+ tak jak młodzi zdrowi jak byk rodzice  i musza na starość sobie dorabiać aby nie umrzeć z głodu
 Więc to 500+ przyczyniło się do śmierci tego pana??.Co ty gostku wisz o życiu na wsi??. Nie było 500+ i nie było narzekań. Teraz wydumuje się jakieś bzdury na ten temat. Zawiść, zazdrość zżera nie których. Do roboty się weź jeden z drugim zazdrośniku, będzie ci się żyło lżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek pe napisał:
ghhghg napisał:
emeryci dostają emeryturę jałmużnę, nie dostają za darmo 500+ tak jak młodzi zdrowi jak byk rodzice  i musza na starość sobie dorabiać aby nie umrzeć z głodu
więc to 500+ przyczyniło się do śmierci tego pana??.co ty gostku wisz o życiu na wsi??. nie było 500+ i nie było narzekań. teraz wydumuje się jakieś bzdury na ten temat. zawiść, zazdrość zżera nie których. do roboty się weź jeden z drugim zazdrośniku, będzie ci się żyło lżej.
 nie było to każdy tak miał, a dlaczego ja ma zapieprzac na każdą kromkę chleba a inni leża i korzystają z moich podatków za darmo, ja ***e. zazdrośc, jak ci co odprowadzają patafianie podatki to też powinni dostawac za darmo, chcesz to zapieprzaj na nich, oddaj swój majątek ,ale odemnie się odpimpaj, dotarło, emeryci dostają jałmużnę po 30-40 latach pracy, a młodzi zdrowi jak cholera leżą i sie rozmnażają  i mają jeszcze za to płacone, no nie, co za patologiczny kraj. dziadek jakby dostawał ok. 7 tys. emerytury to mogę sie założyć, że nie parcowałby tylko wypoczywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jak tusk zayomał oFE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracoholizm.Ludzie w tym wieku powinni bawić wnuki a Oni pracują do śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...