Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cudem uniknęła czołowego zderzenia z ciężarówką (wideo)

Utworzony przez http://www.tirynatory.pl/, 9 czerwca 2011 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Daniel napisał:
Sam jestem kierowcą ciężarówki Scani i nie raz miałem takie przypadki z mojim udziałem, mówicie że powinnien zostać zaaresztowany żę powinien dostać o dużo więcej mandatu ... ciekawe co wy byście w takiej sytuacji zrobili, my kierowcy ciężarówek dla was jesteśmy nikim tylko że bez nas nie mielibyście owoców, produktów różnych, sprzętu elektronicznego, benzyny itp... bo my to wszystko przywozimy dla was ! poza tym ciężarówką z naczepą kieruje się jakieś 90% trudniej niż samochodem osobowym...
Barany jedne widać jacy jesteście świetni kierowcy ! po pierwsze jedziesz tirem który z towarem waży kilkadziesiąt ton to wiesz ze nie zatrzymasz się w miejscu wiec podstawowa zasada ruchu drogowego zachowaj odpowiedni odstęp od poprzedzających pojazdów a po drugie czemu baran odbił w lewo?? a nie w prawo niech wali na pobocze w rów w drzewo a nie w niewinnych kierowców: matki , ojców, jedynych żywicieli rodzin chyba byliście na tym kursie co namawiali żeby walić w osobówki to wam się nic nie stanie?!!! PS. Daniel jestes miernym kierowcą dzięki takim jak Ty mamy złe zdanie o kierowcach ciężarówek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca tira napisał:
Barany jedne widać jacy jesteście świetni kierowcy ! po pierwsze jedziesz tirem który z towarem waży kilkadziesiąt ton to wiesz ze nie zatrzymasz się w miejscu wiec podstawowa zasada ruchu drogowego zachowaj odpowiedni odstęp od poprzedzających pojazdów a po drugie czemu baran odbił w lewo?? a nie w prawo niech wali na pobocze w rów w drzewo a nie w niewinnych kierowców: matki , ojców, jedynych żywicieli rodzin chyba byliście na tym kursie co namawiali żeby walić w osobówki to wam się nic nie stanie?!!! PS. Daniel jestes miernym kierowcą dzięki takim jak Ty mamy złe zdanie o kierowcach ciężarówek!!!
i ty chłopcze mnie będziesz uczył jak jeździć tylko że ja już jezdżę 20lat, a zreszto co ja ci się będe tłumaczył. Owszem może i nie zachował odstępu ale nie wszyscy kierowcy są tacy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie chłopcze jołopie za kołkiem aż o 20 lat straszne pomyśleć ze aż tyle ale sory ja tylko 15 lat i nigdy nie waliłem w lewo na osobówkę a tak w ogóle to nigdy nie musiałem robić takiego manewru najwyżej przed takimi jak Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie zabił kobiete i tylko 500zł? a swoją drogą w tirach to jeżdża najsłabsi kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rajdowiec napisał:
a swoją drogą w tirach to jeżdża najsłabsi kierowcy.
mylisz się jeżdżą tacy sami jak Ty których nauczyli na kursie jak zdać egzamin a nie jak jeździć! aha i są na pewno lepsi od takich jak Ty bo najpierw musieli zrobić kurs na B potem na C i później na E a do tego przechodzą testy psychologiczne o przydatności itp. do poruszania się pojazdami a Ty nie! więc nie gadaj bzdur są wśród nich i tacy co fach maja w reku a patrząc na kierowców osobówek to 90 % nie wie co robi na drodze!!!!! tak jak wyżej nauczyli się jak zdać egzamin!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać 22-letniemu gówniarzowi żelazo to jak małpie brzytwę. Taki na osobówce nie ma doświadczenia, a jakiś idiota wsadza go na 40 ton. Kto i dlaczego? Ano pazerny szef, bo 22-letni gówniarz jest sporo tańszy niż kierowca. I pod tym adresesm kierujcie pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnych kilka lat temu na 17 zatrzymałem się na poboczu aby dzieci mogły iść w krzaczki jeden miał 2 lata a drugi 3. Wkładając 2 latka do samochodu nie zauważyłem że 3 latek wymkną się spod ręki i zobaczył kamień na środku drogi który chciał sobie wziąć. Usłyszałem tylko hamującą ciężarówkę ale i tak by nie dał rady kierowca się zatrzymać więc kierowca znaczą uciekać do rowu . Zdążyłem zabrać dziecko ze środka a on dał radę wrócić na drogę. Zobaczyłem na moment przez szybę młodego chłopaka z zaciśniętymi w skupieniu wargami. Dzięki!!!!!!!!!!! Kierowca osobówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie mogę... tylko mandat? taki d***l nie powinien w ogóle jeździć samochodami! Co za państwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://transgame.pl/grant.php?u=29986&c=5o24t7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dać 22-letniemu gówniarzowi żelazo to jak małpie brzytwę. Taki na osobówce nie ma doświadczenia, a jakiś idiota wsadza go na 40 ton. Kto i dlaczego? Ano pazerny szef, bo 22-letni gówniarz jest sporo tańszy niż kierowca. I pod tym adresesm kierujcie pretensje.
Rozumowanie w stylu: "Bo u nas w Niemcach to kierowcy ciężarówek rodzą się jako 35 latkowie z 20 letnim doświadczeniem". A gdzie ma to doświadczenie zdobyć? Grając na komputerze? Mandat to się przede wszystkim należy kierowcy busa, za brak kierunkowskazu. A pani w Renault wyraźnie pomylił się gaz z hamulcem, z czego wynikła ta "trzeźwa decyzja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
Nie no oczywiscie że nie powinien to skandal wręcz! przecież normalne że TIR jedzie na ogonie auta poprzedzającego, bo bezpieczna doległość nie dotyczy kierowców TIR, a zwłąszcza młodych i niedoświadczonych -oni maja okres ochronny -/+ 10 lat. zanim sie dostosują do przepisów... Nie no oczywiscie że nie powinien dostać mandatów za to że na podwójnej ciągłej wymija busa NIE no oczywiscie ze nie powinen dostać mandatu za to, że wyprzedza przed przejsciem dla pieszych SKANDAL! a na poważnie ,skandalem jest to że dostał tak mały mandat za te wszystkie wykroczenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jAGA napisał:
Nie no oczywiscie że nie powinien to skandal wręcz! przecież normalne że TIR jedzie na ogonie auta poprzedzającego, bo bezpieczna doległość nie dotyczy kierowców TIR, a zwłąszcza młodych i niedoświadczonych -oni maja okres ochronny -/+ 10 lat. zanim sie dostosują do przepisów... Nie no oczywiscie że nie powinien dostać mandatów za to że na podwójnej ciągłej wymija busa NIE no oczywiscie ze nie powinen dostać mandatu za to, że wyprzedza przed przejsciem dla pieszych SKANDAL! a na poważnie ,skandalem jest to że dostał tak mały mandat za te wszystkie wykroczenia!!
Ty sie kobieto! najpierw naucz czytać ze zrozumieniem, bo on nie wymijał busa i nie miał zamiaru go wyprzedzac, tylko awaryjnie hamował, aby uniknąc zderzenia, bo bus skręcał w lewo. rece opadaja. swoja droga to jest odruch, gdy miał do wyboru jeb..c w busa(wtedy by narobil), odbic w prawo(gdzie byla barierka albo row) albo zjechac na przeciwy pas ruchu(gdzie mozna zalożyc, ze bylby wolny). Ale tu nie ma sie co rozczulać,bo mogłoby się to skończyc o wiele gorzej. grunt, ze i kierowca tira mial refleks i nie wjechał w busa, a kobieta fuksem uniknęła czołówki, bo wtedy przeczytalibyście tylko krótką lakoniczną notke, że w Płusach pod Księżpolem w wypadku samochodowym zginęłą kobieta kierująca...idt albo, że tir uderzył w busa, wiozącego cos tam lub kogoś tam, rannych odwieziono do szpitala...itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozumowanie w stylu: "Bo u nas w Niemcach to kierowcy ciężarówek rodzą się jako 35 latkowie z 20 letnim doświadczeniem". A gdzie ma to doświadczenie zdobyć? Grając na komputerze? Mandat to się przede wszystkim należy kierowcy busa, za brak kierunkowskazu. A pani w Renault wyraźnie pomylił się gaz z hamulcem, z czego wynikła ta "trzeźwa decyzja".
Gdzie ma zdobyć doświadczenie? A tak, na początek, z 5 lat pojeździć dostawczakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
ciezarowka ma ogranicznik do 90+ - 95 km/h (...) pozdrawiam grzesku17@wp.pl
Grzegorz, ale sam wiesz, ze część ma zdjęte ograniczniki. Osobiście wyprzedzała mnie ciężarówka jak miałem 100 na liczniku (czyli realnie pewnie ok 95). A żeby było weselej to jak byłem w jej "połowie" zaczęła kończyć manewr wyprzedzania - czyli zaczęła spychać mnie do rowu... Pojechałem za kolesiem, a ten z rozbrajającą szczerością mi powiedział, że już mnie nie widział w lusterku i myślał, że mnie wyprzedził...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w identyczny sposób wczoraj na trasie Hrubieszów -Chełm w miejscowości Raciborowice , TIR wymijał rowerzystę spychając samóchód z przewciwnego pasa na pobocze ,jest mnóstwo wypadków z udziałem TIRów , uważam że policja nie kontroluje ich jazdy, na trasie do Lublina z Chełma nigdy nie widziałem policji kontrolujacej te samochody a dzieje się na tej trasie bardzo źle , jest niebezpiecznie i polacy i ukraińcy w TIRach lekceważą bezpieczeństwo innych użytkowników dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany 22 letni gówniarz prowadzi tira wazacego 20t co najmniej od 3 lat jak mu dobrzye poszło ma prawko B i 3 mies C+E no bez jaj tylko szczescie i refleks ratowały kobiete jak taki gówniarz morze miec pojecie o jezdzie samochodem i to jeszcze takim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawowe regulacje i tyle. Zanim na TIR-a to z 5 lat na dostawczych, co 22 latek wie? Ledwo co osobówkę prowadził. Wina ewidentnie jego i tego nic nie zmieni za mały odstęp. Panowie z TIR-ów nie bądzcie tacy hura do przodu, za czasów mej młodości towar szedł pociągiem, potem średni tonaż z stacji (jelcze i stary). Teraz jest jak u mnie niedaleko domu. Z żwirowni wywożą kruszywo wielotonowymi wywrotkami po drodze przez miasto (niszczą drogi i korkują miasto, nie mówiąc o zagrożeniu), żwirownia mieści się około 1 km od linii PKP (czynnej). Jaki to problem pociągnąć wąski tor pod żwirownię i przeładować? Ale wywrotką (wanną) taniej... taa tylko jak to się policzy to jakim kosztem zwyczajnych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...