Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerniczyn. Motocyklista uderzył w przepust

Utworzony przez satelita, 21 kwietnia 2013 r. o 09:57 Powrót do artykułu
" Stracił kontakt z nawierzchnią " ? Hm ? To tam może być brak zasięgu . Bywają takie miejsca , że motocyklista jedzie szybciej niż fale w eterze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
satelita napisał:
" Stracił kontakt z nawierzchnią " ? Hm ? To tam może być brak zasięgu . Bywają takie miejsca , że motocyklista jedzie szybciej niż fale w eterze .
Do szkoły deb***u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieh sie kuasy wybijao ludzie hore czekajo na nerki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NATURALNA SELEKCJA ubedzie deb***I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszke szacunku nie znacie czlowieka a osadzacie ma 2 malych dzieci i zone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobże a nawet bardzo dobże tera juz koniec cwaniaka i wuzek i robienie w pieluhe .a moze i calkiem ważywko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma zone i 2 dzieciaków???i tak sie zachowuje? co za pajac!! takich powinni rozstzeliwac! Skoro dureń nie mysli że ma dla kogo ży niech zdycha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Dobże a nawet bardzo dobże tera juz koniec cwaniaka i wuzek i robienie w pieluhe .a moze i calkiem ważywko
Adamek, ty alimenciarzu, już po piętnastym a moja siora nie ma jeszcze alimentów na koncie !!! będe cię musiał dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty bucu nie wierz co twoje dziecko spodka jak nie znasz czlowieka to nie osadzaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter ty nie wierz co ciebie moze jutro spodkac a roztrzelac takich cwelow jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atena matka inteligenta czy zona?trafil siehehe.buzal a matka dostała?knur sie pyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie osoby w jednym a ty cham zostaniesz sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś poczuła wiosnę i w zastępstwie traktorów wyjechali na drogi motorami.A wzoraj oddawali honorowo krew.Ten półgłów nie otrzyma krwi bo nie oddał honorowo. A więc zaczął się horror na drodze z udziałe motocyklistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajzyj buraku w rodowod z kad ty pochodzisz to jest czyjest dziecko chamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atena jak ten twuj ważywniak nie podryguje to wpadnij to mi obciagniesz a jąk poprosisz to i ruh.e cie suniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atena napisał:
Zajzyj buraku w rodowod z kad ty pochodzisz to jest czyjest dziecko chamie
A ty skąd jesteś?Chyba jednak z jakiejś wiochy zabitej dechami,z twego tekstu wynika że do szkoły miało się pod górę,"łojcom" w polu się pomagało,w oborze,więc nie bylo czasu na nauki. Dodam,że nie miałam zamiaru obrazić porządnych wieśniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
atena jak ten twuj ważywniak nie podryguje to wpadnij to mi obciagniesz a jąk poprosisz to i ruh.e cie suniu
Dobre buraku wez szelki żeby cię nie wciągło, dzisiaj róg Brackiej i Reformackiej o 19,30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym slowem jestes ku...a meska Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciulu jeden ja jestem z zamoscia od urodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wampiry najbardziej lubią krew żyduw z majdanka ,bo jest gazowana,a ja kur.a meska a ty ogólna te żużlowiec masz racje a wieśniaki niech kuńmi jeżdzo i to po polu haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...