Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem innego zdania niż autor artykułu nie widzę efektów odśnieżania na zamojskiej starówce ani w całym mieście nie powiem już o oddalonych osiedlach na które ciężko wjechać i minąć się z drugim samochodem. Stare miasto wygląda gorzej niż źle nie ma jak chodzić bo na ulicach i chodnikach są zwały śniegu błota i piachu połączonego z solą nikt tego nie zbiera nie zsuwa i nie wywozi pod kamienicami ustawione zostały ostatnio słupki z taśmą zagradzające wejścia do klatek schodowych z racji tego że na dachu są zwały śniegu nikt nie przyjechał ich ściągnąć jest tak już od tygodnia a interwencji nie widać mieszkańcy muszą teraz skakać przez śnieżne zaspy i jeszcze dodatkowo przez taśmę na oblodzonym śliskim czymś co miało być chodnikiem żenada i tyle można jeszcze dużo pisać ale każdy wie jak jest. Z roku na rok jest gorzej nikogo nic nie obchodzi ja właśnie tak to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka zamościa napisał:
Jestem innego zdania niż autor artykułu nie widzę efektów odśnieżania na zamojskiej starówce ani w całym mieście nie powiem już o oddalonych osiedlach na które ciężko wjechać i minąć się z drugim samochodem. Stare miasto wygląda gorzej niż źle nie ma jak chodzić bo na ulicach i chodnikach są zwały śniegu błota i piachu połączonego z solą nikt tego nie zbiera nie zsuwa i nie wywozi pod kamienicami ustawione zostały ostatnio słupki z taśmą zagradzające wejścia do klatek schodowych z racji tego że na dachu są zwały śniegu nikt nie przyjechał ich ściągnąć jest tak już od tygodnia a interwencji nie widać mieszkańcy muszą teraz skakać przez śnieżne zaspy i jeszcze dodatkowo przez taśmę na oblodzonym śliskim czymś co miało być chodnikiem żenada i tyle można jeszcze dużo pisać ale każdy wie jak jest. Z roku na rok jest gorzej nikogo nic nie obchodzi ja właśnie tak to widzę
Zgadzam się z panią , co możemy poradzić my zwykli zjadacze chleba skoro panu Marcinowi Zamojskiemu to nie przeszkadza to co my możemy poradzić .ja mieszkam na ul. Polnej i odkąd spadł śnieg to nie widziałem żeby ktoś nasze uliczki od śnieżał trudno przejechać samochodem a już przejść to tragedia . Za komuny było by inaczei , no cuż komuno wróć. ( LOTAR )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...