Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Większość nauczycieli nadużywa alkoholu, dawno przestali być elitą społeczenstwa. Miałem okazję być na wycieczkach z nauczycielami, ilosć alkoholu ktorą spożywali był ogromna a ich zachowanie było na tak niskim poziomie, zenawet wstyd to opisywać. Nie rozumie dlaczego władze samorzadoweczęsto przymykają oczy na to jak zachowują się nauczyciele, w koncu zarabiają sporo z naszych podatków i powinni mieć na uwadze, że na ich zachowanie patrzą uczniowie i ich rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syn nie dawno wrócił z wycieczki szkolnej...,pytam synu jak było na wyciecze...? odp.ale Panie się napiły...!!! brak słów...,!!!ręce opadają...,!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie  z Horodła ( lub nidalekiej wioski), a zapewne dawna ekipa rządząca dajcie już spokój. To wszystko męczy, ile zła, ninawiśći i braku czegokolwiek co normalne. Dziwne, ale ktoś nie rozumie- was czas też już minął-zły czas dla szkoły. Dziwne też że te pisma są od rodziców, ja też nim jestem i o niczym nie wiem. Kilka osób powiążanych z Panią, i Pani............chce krwi. Popsujecie to co jest dobre i co z tego . Będziecie dumne,że się  udało. Tylko czy to będzie dobre dla naszej wspólnej szkoły, która teraz dopiero żyje.  Pozdrawiam. I życzę mniej ienawiści, zazdrości. Każdy będzie sądzony. I nie tu i teraz. Pamiętajmy o Tym. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CO WY ZA BZDURY PISZECIE SAMI ŻEŚCIE WYBRALI A TERAZ NAŻEKACIE TO SIĘ SKARZY NIECH MA ODWAGĘ TO POWIEDZIEĆ GŁOŚNO I OFICJALNIE A NIE ANONIMOWO DYREKTOR BYŁ PO PRACY I WAM MOGŁO SIĘ ZDARZYĆ I CO MA JEDNO DO DRUGIEGO . ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI SPRAWAMI A NIE OCZERNIACIE LUDZI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość nauczycieli nadużywa alkoholu, dawno przestali być elitą społeczenstwa. Miałem okazję być na wycieczkach z nauczycielami, ilosć alkoholu ktorą spożywali był ogromna a ich zachowanie było na tak niskim poziomie, zenawet wstyd to opisywać. Nie rozumie dlaczego władze samorzadoweczęsto przymykają oczy na to jak zachowują się nauczyciele, w koncu zarabiają sporo z naszych podatków i powinni mieć na uwadze, że na ich zachowanie patrzą uczniowie i ich rodzice.
 To wstań i powiedz ze ten i ten nauczyciel pił a nie komentujesz bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASTRZELIĆ??????? JAANNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grauluję. Oby tak dalej. Skopać, zniszczyć, zgnoić naprawdę fajnego  i oddanego tej budzie człowieka. Smutny los tej szkoły w przyszłości. Byłem na tak, teraz nie wiem, oby nie wrociło stare. Mam tam jeszcze kumlpi- może nie geniuszy, ale daje im się szansę. Nie wiem też po co znowu ta nagonka, odejść powinien ale kto inny, W końcu.  LO 2010/2011.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do lo 2010.20111  
 To wstań i powiedz ze ten i ten nauczyciel pił a nie komentujesz bzdury
    Witam.  I tak myślę. Stało się i co . Dowalaić i co dalej. Znowu rządy tych P........?  Boże Broń. Gdzie są mądrzy mieszkańcy gminy Horodło, bez tej szkoły i myślę bez tego dyrektora( jak widzę naprawdę się stara) nie będzie normalnej szkoły,a co dalej, pomyślcie rodzice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syn nie dawno wrócił z wycieczki szkolnej...,pytam synu jak było na wyciecze...? odp.ale Panie się napiły...!!! brak słów...,!!!ręce opadają...,!!!
pisze Pani/Pan Bzdury-i to Pani teraz powinno być wstyd. Jak możn tak oczerniać ludzi, którzy naprawdę daja z siebie wszystko dla dobra naszych dzieci. Jeżeli tak było to czemu Pani dopiero teraz o tym pisze. Ja teź jestem rodzicem i jak można pisć takie rzeczy, Naprawdę rodzice ZS Horodło obecnie jest szkołą naprawdę dobrą. Myślcie co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dziwię się  rodzicom tej szkoły. Nie widzicie  ile nauczyciele wkładają strań o nasze dzieci. Może lepsze są  inne szkoły. Ale taka nasza mądrość-zniszczyć, pogrązyć-bo ktoś chce coś zrobić dla innych,a dyrektor obecny -widzę gospodarny, komunikatywny i taki dla ludzi, dla rodziców i z tego co słyszę dla uczniów. Z tego co go znam ta zarzuty to idiotyzm, kitoś na siłę chce zaszkodzic. Pochawał też dla Wójta-mądre decyzje i nie słuchanie tych co tylko dużo szczekaj i chcą komuś zaszkodzić,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wystarczy tego wyścigu po i tak nie zdobytą władzę.. Myślę że jednak się nie uda. Horodło i tak wie kto, chce dołożyć dyrektorowi i powróćić nan  tron. Oby nie. Czego wszystkim życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej dowalić normalnemu i fajnemu dyrektorowi. A wy wszyscy co święci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Qurwa chleją,taki ,pierd olony Kwaśniewski,komunistyczna,czerwona świnia ,chlał aż "choroby tajskiej" został i co ? i  gówno !!!  a tu się człowieka czepiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyektor wart szkoły a szkoła dyrektora, każdy rodzic, któremu leży na sercu dobro swoich dzieci powinien je stamtąd zabrać czym prędzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę uogólniać ale  takie szkoły typu Horodło, Grabowiec, Szczebrzeszyn, Krasnobród powinny być już dawno zlikiwdowane. O ile licea te miały swoje uzasadnienie jeszcze w latach 90-tych to dziś już nie mają. Dziś prawie każdy kto chce może mieć średnie wykształcenie. Kiedyś do szkół średnich (liceów i techników) obowiązywały egzaminy wstępne, każdy kto chciał mieć maturę musiał wpierw do ogólniaka egzamin zdać. Zdarzały się nawet przypadki osób które zdały egzaminy lądowały w zawodówce z powodu braku miejsc. Ba!!! Nawet żeby dostać się do technikum po zawodówce trzeba się było czymś wykazać (dobrym zachowaniem, niezłymi ocenami na świadectwie, zdanym egazminem wstępnym). Utrzymywanie szkoły średniej w Horodle w dzisiejszych czasach nie ma sensu. Licea hrubieszowskie wystarczą. I tak z powiatu wiele osób ucieka do szkół do Zamościa, Chełma czy nawet Lublina. Z doświadczenia wiem, że w szkołach tego typu uczą się często uczniowie którzyjeszcze kilkanaście lat temu mieli by problem ze skończeniem zawodówki (o liceum czy technikum nie wspominając) a swoim poziomem bardziej odpowiadają poziomowi szkoły specjalnej. Często obowiązują  układy tego typu szkołę skończysz bylebyś nie przystąpił do matury, a jak nawet do niej przystąpisz i jej nie zdasz to szkoła i tak nie otrzymuje za to żadnych sankcji. PS. Nie jestem z Horodła więc co do stanu trzeżwości dyrektora i poziomu tej konkretnej szkoły nie będę się wypowiadał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę uogólniać ale  takie szkoły typu Horodło, Grabowiec, Szczebrzeszyn, Krasnobród powinny być już dawno zlikiwdowane. O ile licea te miały swoje uzasadnienie jeszcze w latach 90-tych to dziś już nie mają. Dziś prawie każdy kto chce może mieć średnie wykształcenie. Kiedyś do szkół średnich (liceów i techników) obowiązywały egzaminy wstępne, każdy kto chciał mieć maturę musiał wpierw do ogólniaka egzamin zdać. Zdarzały się nawet przypadki osób które zdały egzaminy lądowały w zawodówce z powodu braku miejsc. Ba!!! Nawet żeby dostać się do technikum po zawodówce trzeba się było czymś wykazać (dobrym zachowaniem, niezłymi ocenami na świadectwie, zdanym egazminem wstępnym). Utrzymywanie szkoły średniej w Horodle w dzisiejszych czasach nie ma sensu. Licea hrubieszowskie wystarczą. I tak z powiatu wiele osób ucieka do szkół do Zamościa, Chełma czy nawet Lublina. Z doświadczenia wiem, że w szkołach tego typu uczą się często uczniowie którzyjeszcze kilkanaście lat temu mieli by problem ze skończeniem zawodówki (o liceum czy technikum nie wspominając) a swoim poziomem bardziej odpowiadają poziomowi szkoły specjalnej. Często obowiązują  układy tego typu szkołę skończysz bylebyś nie przystąpił do matury, a jak nawet do niej przystąpisz i jej nie zdasz to szkoła i tak nie otrzymuje za to żadnych sankcji. PS. Nie jestem z Horodła więc co do stanu trzeżwości dyrektora i poziomu tej konkretnej szkoły nie będę się wypowiadał...
Po stylu Twojej wypowiedzi wnioskuję, że sam matury nie posiadasz a swoją edukację zakończyłeś co najwyżej na zawodówce i to na dodatek specjalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z nauczyciel z Horodła. Szkoła w Horodle trzyma wysoki poziom. Sam ją skończyłem a później studia. Jak ktoś pisze że takie szkoły trzeba zamykać to chyba dlatego że sam w życiu nic nie osiągną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę uogólniać ale  takie szkoły typu Horodło, Grabowiec, Szczebrzeszyn, Krasnobród powinny być już dawno zlikiwdowane. O ile licea te miały swoje uzasadnienie jeszcze w latach 90-tych to dziś już nie mają. Dziś prawie każdy kto chce może mieć średnie wykształcenie. Kiedyś do szkół średnich (liceów i techników) obowiązywały egzaminy wstępne, każdy kto chciał mieć maturę musiał wpierw do ogólniaka egzamin zdać. Zdarzały się nawet przypadki osób które zdały egzaminy lądowały w zawodówce z powodu braku miejsc. Ba!!! Nawet żeby dostać się do technikum po zawodówce trzeba się było czymś wykazać (dobrym zachowaniem, niezłymi ocenami na świadectwie, zdanym egazminem wstępnym). Utrzymywanie szkoły średniej w Horodle w dzisiejszych czasach nie ma sensu. Licea hrubieszowskie wystarczą. I tak z powiatu wiele osób ucieka do szkół do Zamościa, Chełma czy nawet Lublina. Z doświadczenia wiem, że w szkołach tego typu uczą się często uczniowie którzyjeszcze kilkanaście lat temu mieli by problem ze skończeniem zawodówki (o liceum czy technikum nie wspominając) a swoim poziomem bardziej odpowiadają poziomowi szkoły specjalnej. Często obowiązują  układy tego typu szkołę skończysz bylebyś nie przystąpił do matury, a jak nawet do niej przystąpisz i jej nie zdasz to szkoła i tak nie otrzymuje za to żadnych sankcji. PS. Nie jestem z Horodła więc co do stanu trzeżwości dyrektora i poziomu tej konkretnej szkoły nie będę się wypowiadał...
Weź się wpierw naucz pisać poprawnie po polsku a dopiero później pisz  o poziomie wykształcenia i pouczaj innych. A tak w ogóle  skoro nie jesteś z Horodła to się o...piedol od nas i naszej szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo! Chyba tu zaszła jakaś pomyłka i anonim przyszedł opóźniony o ponad rok! Zastraszanie uczniów, nauczycieli i rodziców SKOŃCZYŁO SIĘ wraz z panowaniem poprzedniej Pani Dyrektor. Poziom determinacji, zazdrości, zawiści i chęci zniszczenia człowieka, który odebrał "berło" i wprowadził przyjazną atmosferę do szkoły sięgnął szczytu. Proponuję pismakom, aby nie powoływały się na anonimowe źródła. Wszyscy doskonale wiemy, kto mógł coś takiego napisać i dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego ze jest to mala szkola ma tak dobre wyniki i poziom, bo uczniowie sie znaja i rywalizuja. Nigdy bym nie chcial uczyc sie w klasie gdzie jest 40 osob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...