Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szpitala w Hrubieszowie odwołany

Utworzony przez polak, 15 lipca 2009 r. o 19:58 Powrót do artykułu
polak napisał:
Lekarzu.Wyksztalcenie lekarza jest najwyzsze i wynosi okolo 200 ooo zl. Poniewaz nauka jest bezplatna koszty pokrywa budzet czyli my podatnicy. Poniewaz koszt wyksztalcenia jest najwyzszy ze wszystkich zawodow my podatnicy mamy prawo oczekiwac pomijajac etyke jakiejs rekompensaty. Czyli sumujac placimy za pana wyksztalcenie, placimy Panu wynagrodzenie miesieczne ,a Pan mowi za malo i odchodzi z pracy .Zmusza nas Pan do korzystania z prywatnych praktyk i szpitali. T o jest myslenie lekarzy. Poniewaz jest wolnosc proponuje Pan niezadowolonym z plac pielegniarkom ,ratownikom medycznym i innyn nisko wynagradzanym pracownikom zwolnienie w ramach protestu. Jak dotat nie widzialem dobrze sytuowanych zyjacych z miesiecznych poborow pielegniarek czy innych pracownikow sluzby zdrowia znam wielu lekarzy ktorzy pracujac na wielu etatach zarabiaja niezle pieniadze. To tyle na ten temat. Zadaniem Dyrektora jest korzystajac ze srodkow ktorymi dysponuje zabezpieczyc ciaglosc dzialania szpitala. To znaczy zgodnie z rachunkiem ekonomicznym poktywa koszty administracyjne i placowe. Na ciaglosc utrzymania szpitala pracuja rozne sluzby ktore musza tez byc oplacane. Sredni personel medyczny jst niezbedny i nie ma mozliwosci podjecia dodatkowej pracy. Myslenie lekarzy ,ze sa pepkiem swiata jest steoretypem wmawianym ludziom od wielu pokolen.Pomoc chorym moze doswiadczona pielegniarka posiadajaca wieksza wiedze praktyczna niz wielu lekarzy,ktorzy uwazajac ,ze dyplom pozwala im na czucie sie czucie sie lepszym gatunkiem szantazuja wszystkich swa niezaleznoscia. Jest faktem zle zarzadzanie srodkami finansowymi przez polska sluzbe zdrowia,MZ oraz NFZ.Wynika to wlasnie z z braku logistyki ,nieznajomosci praw ekonomicznych przez zarzadzajacych ustawionych na stanowiskach nie za znajomosc tych praw lecz z klucz partyjnego,kolezenskiego itp. Nie ma wreszcie woli politycznej by to zmienic.
NFZ płaci TYLKO za procedury które wykonują lekarze,cała reszt to personel pomocniczy/oczywiscie potrzebny/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrub.może nie uwierzysz ale nie jestem lekarzem.Bardzo chętnie ujawnię się całkiem prywatnie.Pracuję w szpitalu jestem obserwatorem,Nic nie ma za darmo mamy dokształcać się obowiązkowo-robimy to kosztem własnym i w wolne dni lub na urlopach.Inne szpitale nie stoją lepiej ale dyrektor płaci za obowiązkowe szkolenia-Hrubieszów stoi tak dobrze a dyrektor nie da złotówki.Inne szpitale uczą się w ramach godzin pracy nie cierpią na tym chorzy-zaznaczam.my nie.Pracuję na jednym z oddziałów który miał zostać bez obsady lekarza i nie wyobrażam sobie zadzwonić po medyka a on powie że ma ciężki stan w swoim oddziale i przyjdzie za godzinę.Nie bronię lekarzy ale jestem obiektywna.Nie jest tak słodko jak to widzisz z boku.Może jesteś kimś z grona dyrektora i tak ubolewasz a może przy okazji sam stracisz stołek.Popytaj ludzi jak wyglądała praca z dyrektorem a zobaczysz.Nikt nie podważa jego zdolności ekonomicznych i tak powinno zostać za medyczną stronę powinnien odpowiadać lekarz.Wszyscy może byliby zadowoleni.Aby praca układała się trzeba rozmawiać należy umieć słuchać a nie tylko rozkazywać.Nie wiem czy chciałbyś trafić z jakimiś dolegliwościami i usłyszeć że lekarz przyjdzie za godzinę bo ma reanimację,ja nie chciałabym być na takim dyżurze.Myślę że masz na imię J....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta mial uprawnienia do odwolania dyrektora. Czy odwolanie nastapilo ze wzgledow merytorycznych ,czy dyrektor zle zarzadzal szpitalem czy marnotrawil srodki finansowe niezgodnie z przeznaczeniem? Nic takiego. Poszlo o to ,ze jedna grupa zawodowa uwazajac ,ze znajduje sie na czele lancucha pokarmowego uznala,ze nalezy sie jej szczegolne traktowanie. Ustalajac cene za swoje wiadomosci ,umiejetnosci zapomnieli jednak,ze pracuja w zespole od ktorego zalezy los pacjentow. Walka o dobre wynagrodzenie tylko dla lekarzy ,a nie czlonkow zespolu swiadczy wylacznie o braku odpowiedzialnosci o lekcewazeniu innych wspolpracownikow. Uzasadniam.. Lekarz by postawic diagnoze zleca rozne badania od labolatorium do komputerowych. Od rzetelnosci i dokladnosci tych badan z a l e z y trafnosc diagnozy. Podczas operacji od sprawnosci i rzetelnosci pielegniarek zalezy czas jej trwania co wiaze sie ze stanem pacjenta. Od sprawnosci zespolu pogotowia zalezy zycie pacjenta. Czy Ci pracownicy sa gorszymi ludzmi. Za wszystko sie placi. Bez pradu nie dzialaly by komputery trzeba wiec placic. Bez wody trudno zyc wiec trzeba placic. Takie przyziemne sprawy sa na glowie administratora szpitala. Udowadniam wiec ,ze lekarz jest czlonkiem zespolu ,a nie wybrancem Boga. Uwazajac inaczej powinien utworzyc wlasna praktyke i wypisywac recepty i skierowania do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Starosta mial uprawnienia do odwolania dyrektora. Czy odwolanie nastapilo ze wzgledow merytorycznych ,czy dyrektor zle zarzadzal szpitalem czy marnotrawil srodki finansowe niezgodnie z przeznaczeniem? Nic takiego. Poszlo o to ,ze jedna grupa zawodowa uwazajac ,ze znajduje sie na czele lancucha pokarmowego uznala,ze nalezy sie jej szczegolne traktowanie. Ustalajac cene za swoje wiadomosci ,umiejetnosci zapomnieli jednak,ze pracuja w zespole od ktorego zalezy los pacjentow. Walka o dobre wynagrodzenie tylko dla lekarzy ,a nie czlonkow zespolu swiadczy wylacznie o braku odpowiedzialnosci o lekcewazeniu innych wspolpracownikow. Uzasadniam.. Lekarz by postawic diagnoze zleca rozne badania od labolatorium do komputerowych. Od rzetelnosci i dokladnosci tych badan z a l e z y trafnosc diagnozy. Podczas operacji od sprawnosci i rzetelnosci pielegniarek zalezy czas jej trwania co wiaze sie ze stanem pacjenta. Od sprawnosci zespolu pogotowia zalezy zycie pacjenta. Czy Ci pracownicy sa gorszymi ludzmi. Za wszystko sie placi. Bez pradu nie dzialaly by komputery trzeba wiec placic. Bez wody trudno zyc wiec trzeba placic. Takie przyziemne sprawy sa na glowie administratora szpitala. Udowadniam wiec ,ze lekarz jest czlonkiem zespolu ,a nie wybrancem Boga. Uwazajac inaczej powinien utworzyc wlasna praktyke i wypisywac recepty i skierowania do szpitala.
Z tego co wiem nie poszło o pieniądze na podwyżki tylko o organizacje pracy tyle podawały media.Nie rozmieniaj zasadniczego tematu na drobne osobiste zale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zresztą jak Ci nie pasuje leczenie w Hrubieszowie lecz sie w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalnie poszło o organizacje pracy ale tak naprawdę poszło o to, o czym już pisałem - o to, że lekarze przy takim dyrektorze musieli skończyć z samowolką i kombinatorstwem i czekali tylko na dobry pretekst by wrócić do przyzwyczajeń ze "starych, dobrych czasów" i móc robić co im się rzewnie spodoba. Lekarz, który w godzinach pracy zamiast leczyć idzie się uczyć ? Co Ty pleciesz ~lek~ ? Nie jestem bliskim znajomym dyrektora i nie mam z nim powiązań. Nie mówię, że wszystko co robił było idealne, ogólnie jednak ma więcej zasług niż porażek. Powtórzę po raz kolejny - chodzi o to, że grupa lekarzy pod pretekstem złego zarządzania dąży do zadbania o prywatne interesy i najmniej obchodzi ich pacjent. Dyrektor taki czy inny ... nie ma to dla mnie większego znaczenia, ważne by dobrze zarządzał szpitalem a dotychczasowy zarządzał dobrze. Nie wiem kim jesteś ale osoba, z którą jestem blisko związany pracuje w tym szpitalu i wiem, że wśród pracowników takie opinie jak twoja są nieliczne. Znam dość dobrze 2 osoby ze środowiska starosty i znam ich prywatne relacje - na tej podstawie piszę swoje wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hrub napisał:
Oficjalnie poszło o organizacje pracy ale tak naprawdę poszło o to, o czym już pisałem - o to, że lekarze przy takim dyrektorze musieli skończyć z samowolką i kombinatorstwem i czekali tylko na dobry pretekst by wrócić do przyzwyczajeń ze "starych, dobrych czasów" i móc robić co im się rzewnie spodoba. Lekarz, który w godzinach pracy zamiast leczyć idzie się uczyć ? Co Ty pleciesz ~lek~ ? Nie jestem bliskim znajomym dyrektora i nie mam z nim powiązań. Nie mówię, że wszystko co robił było idealne, ogólnie jednak ma więcej zasług niż porażek. Powtórzę po raz kolejny - chodzi o to, że grupa lekarzy pod pretekstem złego zarządzania dąży do zadbania o prywatne interesy i najmniej obchodzi ich pacjent. Dyrektor taki czy inny ... nie ma to dla mnie większego znaczenia, ważne by dobrze zarządzał szpitalem a dotychczasowy zarządzał dobrze. Nie wiem kim jesteś ale osoba, z którą jestem blisko związany pracuje w tym szpitalu i wiem, że wśród pracowników takie opinie jak twoja są nieliczne. Znam dość dobrze 2 osoby ze środowiska starosty i znam ich prywatne relacje - na tej podstawie piszę swoje wypowiedzi.
widać nie czytasz dokładnie moich wypowiedzi 1.nigdzie nie pisałem o dokształcaniu w czasie pracy 2.pisałem,ze nie jestem zwiazany z Hrubieszowem/zawodowo i w jaki kolwiek inny sposób/po prostu jestem zwykłym lekarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, o dokształcaniu w czasie pracy pisała niejaka ~jolka~ Wydaje mi się, że skoro nie jesteś związany z Hrubieszowem to nie masz prawa wypowiadać się w temacie ponieważ nie znasz niuansów całej sprawy. To co podają media to jedno a to co jest w rzeczywistości to zupełnie inna kwestia. Dopiero znając całokształt można wyrobić sobie jakieś zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-hrub-wyznałeś że nie jesteś związany z ZOZ to g...wiesz co w środku.Jak masz jakieś powiązania z dyr.lub jego ekipą to normalka że ubolewasz za nich.Jak widzisz nikt z nas pracujących nie wywiesił żałoby-bo nie ma po kim nosić.Dla ciebie propozycja wez go sobie na swój zakład i niech go naprawia.Jesteś żałosny.Ponadto czytaj dokładniej kto co pisze niech nie ponoszą cię emocje.Wez coś na wstrzymanie.Zrób sondaż wśród wszystkich a zobaczysz WYNIKI---ZASKOCZĄ CIEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy ma prawo do wlasnych ocen i po to jest forum by je przedstawiac. Slowne ataki na majacego swoje zdanie innego uczestnika forum jest niegrzeczne i nie przystoi Jolce tym bardziej,ze nie rozumie problemu. Napisalem,ze ksztalcenie lekarzy jest bezplatne w tym sensie ,ze placowki naukowo dydaktyczne utzymywane sa przez podatnikow. W szkole podstawowej nauka jest bezplatna jednak koszty wyprawki,podrecznikow ponosza rodzice. I tak juz jest. Udowodnilem,ze lekarze nie tworza zespolu z pielegniarkami,laborantkami instrumentariuszkami,ratownikami choc sa od nich zalezni. Pisze lek,ze jestesmy w kapitalizmie i obowiazuje nas gospodarka rynkowa. W takim razie jak to sie ma do tego,ze w tym samym czasie ustawiony jest na dyzur na trzech roznych oddzialach za pieniadze. Czyzby uwazal sie za sw.Trojce bo tylko duchem moze byc obecny na pozoztalych dwoch. A spozniania sie do pracy,a wychodzenia z pracy dla zalatwienia spraw prywatnych. I jeszcze jedno dyzury niedzielne i udzelanie infornacji zatroskanym o zdrowie swoich bliskich krewnych. Dyrektor przez lata probowal utrzymywac szpital majac na uwadze dobro pacjentow z samego faktu posiadania szpitala,utrzymania wlasciwego stanu zatrudnienia sredniego i nizszego personely medycznego i blagal lekarzy o umiar ,a przynajmiej punktualne przychodzenie do pracy. Panie ,,Lek<,na utrzymanie szpitala nie ida tylko srodki z NFZ za procedury medyczne nimniej jednak Dyrektora obowiazuje rachunek ekonomiczny.Polecam ,,Traktat odobrej robocie,, Prof.T.Kotarbinskiego caly czas aktualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zastanowieniu uwazam,ze dzialanie lekarzy jest zmowa podledajaca odpowiednim paragrafom KK czyli siadome wyludzenie nieprawnych korzysci materialnych za podjeta swiadomie niemozliwa do wykonania prace. lekarz jest wysokokwalikowanym rzemieslnikiem i obowiazuja go te same przepisy jak innych. Dlaczedo lekarze nie chca byc objeci ochro9na uzyskujac status urzednika ponstwowego.?Ciekawych zapraszan na forum lekarzy. Inteligentni wyciagna wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ~jolka~.... to Ciebie ponoszą chyba emocje. Nie rozumiesz chyba o czym ja piszę. Odwołany dyrektor nie jest dla mnie osobą, na której szczególnie mi zależy. Nie ubolewam nad jego osobą (bo da sobie radę). Nie będzie ten to będzie inny. Chodzi o to dlaczego doszło do tej sytuacji - lekarze, którzy spowodowali całą akcję mają tak naprawdę w głębokim poważaniu zdrowie i życie pacjenta. Prowokując całe zajście myśleli tylko o własnych interesach. Mają gdzieś sytuację ekonomiczną szpitala, utrzymanie zatrudnienia (nie zdając sobie sprawy, że od tego zależy tak naprawdę ich zatrudnienie). Broniąc częściowo dyrektora nie bronię konkretnej osoby lecz chodzi o system zarządzania. Ekonomicznie dyrektor zadbał bardzo dobrze o kondycje szpitala i to dlatego prosperował on dobrze i na pewno nie ucierpieli na tym pacjenci. Jedynie ucierpieli lekarze (biedne stworzonka, zawsze wyzyskiwane i najmniej zarabiające) bo musieli pracować tak jak kodeks pracy przewiduje i nie mogli już uprawiać prywaty i dbać głównie o własne interesy. Tak więc szanowny(a) ~jolka~ wczytaj się dokładniej o czym pisałem powyżej a zrozumiesz o co chodzi bo na razie po twoich wypowiedziach można wywnioskować, że nie rozumiesz istoty problemu. Zgadzam się z ~polakiem~ , że działanie lekarzy może podlegać właściwym paragrafom w KK - tylko trzeba im to jeszcze udowodnić :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie czy Dyr.G to samobojca czy tez probowal uratowac szpital zarzadzajac w najlepszym interesie spolecznosci m. i pow.hrubieszowskiego. Przeciez mogl odpuscic i zasilic grono zadluzonych zle zarzadzanych szpitali np w Chelmie,Lyblinie czy Lubartowie. Jak wiem jako jeden z nielicznych probowal wykonywac swoje obowiazki z przekonaniem o slusznosci utrzymywania standartow ekonomicznych ,porzadku prawnego i odpowiedzialnosci za swoje i podleglych Mu pracownikow czynnosci.Do,,hrub,, udowodnic,ze lekarze brali peniadze za prace w roznych miejcach jest latwe sa po prostu dokumenty ktore stanowia podstawe do wyplaty wynagrodzenia. Inna sprawa jest zdolnosc i chec wukonania tych czynnosci przez Prokurature. Nie jestem zwolennikiem karania ludzi za niezgodne z przepisami MF dzialania.Przepisy nie sa jednoznaczne i przewaznie ich interpretacja przez urzednikow dziala na niekorzysc podatnikow. Na podstawie dzialan lekarzy w calej Polsce nabralem przekonania jak wiekszosc Polakow ,ze uwazaja sie za grupe zawodowa mogaca bezkarnie lamac prawo,odstepowac od luzek pacjentow itp. Konkludujac, jakie konsekwencje moze miec decyzja Starosty. Ogloszenie upadlosci szpitala.Wykup i utworzenie specjalistycznuch przychodni,zwolnienia pracownikow z H. i okolic .A Hrubieszow i powiat obslugiwalu bedz szpitale w Zamosciu i Lublinie jak dotat tylko na wieksza skale. Czy o to chodzilo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Zastanawiam sie czy Dyr.G to samobojca czy tez probowal uratowac szpital zarzadzajac w najlepszym interesie spolecznosci m. i pow.hrubieszowskiego. Przeciez mogl odpuscic i zasilic grono zadluzonych zle zarzadzanych szpitali np w Chelmie,Lyblinie czy Lubartowie. Jak wiem jako jeden z nielicznych probowal wykonywac swoje obowiazki z przekonaniem o slusznosci utrzymywania standartow ekonomicznych ,porzadku prawnego i odpowiedzialnosci za swoje i podleglych Mu pracownikow czynnosci.Do,,hrub,, udowodnic,ze lekarze brali peniadze za prace w roznych miejcach jest latwe sa po prostu dokumenty ktore stanowia podstawe do wyplaty wynagrodzenia. Inna sprawa jest zdolnosc i chec wukonania tych czynnosci przez Prokurature. Nie jestem zwolennikiem karania ludzi za niezgodne z przepisami MF dzialania.Przepisy nie sa jednoznaczne i przewaznie ich interpretacja przez urzednikow dziala na niekorzysc podatnikow. Na podstawie dzialan lekarzy w calej Polsce nabralem przekonania jak wiekszosc Polakow ,ze uwazaja sie za grupe zawodowa mogaca bezkarnie lamac prawo,odstepowac od luzek pacjentow itp. Konkludujac, jakie konsekwencje moze miec decyzja Starosty. Ogloszenie upadlosci szpitala.Wykup i utworzenie specjalistycznuch przychodni,zwolnienia pracownikow z H. i okolic .A Hrubieszow i powiat obslugiwalu bedz szpitale w Zamosciu i Lublinie jak dotat tylko na wieksza skale. Czy o to chodzilo?
Przy tym szpitalu tylko kostnica wspaniale dzialala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
hrub.może nie uwierzysz ale nie jestem lekarzem.Bardzo chętnie ujawnię się całkiem prywatnie.Pracuję w szpitalu jestem obserwatorem,Nic nie ma za darmo mamy dokształcać się obowiązkowo-robimy to kosztem własnym i w wolne dni lub na urlopach.Inne szpitale nie stoją lepiej ale dyrektor płaci za obowiązkowe szkolenia-Hrubieszów stoi tak dobrze a dyrektor nie da złotówki.Inne szpitale uczą się w ramach godzin pracy nie cierpią na tym chorzy-zaznaczam.my nie.Pracuję na jednym z oddziałów który miał zostać bez obsady lekarza i nie wyobrażam sobie zadzwonić po medyka a on powie że ma ciężki stan w swoim oddziale i przyjdzie za godzinę.Nie bronię lekarzy ale jestem obiektywna.Nie jest tak słodko jak to widzisz z boku.Może jesteś kimś z grona dyrektora i tak ubolewasz a może przy okazji sam stracisz stołek.Popytaj ludzi jak wyglądała praca z dyrektorem a zobaczysz.Nikt nie podważa jego zdolności ekonomicznych i tak powinno zostać za medyczną stronę powinnien odpowiadać lekarz.Wszyscy może byliby zadowoleni.Aby praca układała się trzeba rozmawiać należy umieć słuchać a nie tylko rozkazywać.Nie wiem czy chciałbyś trafić z jakimiś dolegliwościami i usłyszeć że lekarz przyjdzie za godzinę bo ma reanimację,ja nie chciałabym być na takim dyżurze.Myślę że masz na imię J....
A ja twirdze ze przy tym szpitalu to tylko kostnica dobrze prosperuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do polak,nie odstępuja od łóżek tylko zwalniaja sie z pracy,a to róznica.Kształcenie w szkole podstawowej i średniej jest tak samo finansowane z budżetu jak i uczelnie wyższe/w tym i UM/.A koszt podręczników na studia i utrzymani poniesli również rodzice studentów,więc opowiadasz dyrdymały i stosujesz filozofię Kalego w mysleniu.Na szczęscie to tylko Twoje pobozne i nierealne zyczenia.Wierz mi ,że zaden lekarz nie chce dyzurować na 2 czy 3 Oddziałach jednoczesnie,chyba ,że otrzyma polecenie od kierownika,dyrektora,wtedy musi je wykonać/albo sie zwolnić jak mu nie pasuje.Bycie funkcjonariuszem publicznym/pewenie o to Ci chodziło/jest regulowane ustawą i niestety nas nie objęło,a szkoda.Izby Lekarskie działają w tym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz pracujacy na kilku etatach w kilku miejscach moze byc zmeczony. Zmeczony kekarz to mylna diagnoza to nietrafna decyzja. To tylle na temat problemu. Nie bede wiecej wypowiadal sie poniewaz to forum monitorowane jest przez CBA ,a super policja ma inne mozliwosci ustalenia faktow czy zdarzen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pokazal,ze mialem racje. Zle zarzadzany szpital w Radomiu z dlugiem 25 miliow zl. Podwyzki dla lekarzy oficjalne nieoficjalne i standartowe. Czyli praca w tym samym szpitalu na izbie przyjec,chirurgi,ogolnym w tym samym czasie na trzech etatach. Jednoczesnie zakaz dla pielegniarek by w ramach wolnego czasu prywatnie na prosbe rodziny dyzurowaly w nocy przy czy pacjentach po operacji.Panie Starosto kto rzadzi polska sluzba zdrowia . Nie Pan. Nie Ministrer Zdrowia. To jest dyktatura jednej grupy zawodowej ,ktora tak naprawde nie uprawia zawodu ,lecz jak zapisano sztuke. Lekarz nie jest cudotworca i nie odpowiada za efekt swojej pracy. Moze jedynie w miare swojej wiedzy i doswiadczenia probowac pomoc. Skromnych lekarzy jest malo,wiecej jest pozerow,partaczy dorobkiewiczow . Po analizie uwazam ,ze podjal Pan decyzje najgorsza z mozliwych ale kto w Polsce podejmuje lepsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lek napisał:
Tak jesteśmy niezastapieni jak chcesz możessz pójśc leczyć
Czyli konował zastąpi konowała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czyli uwazaja,ze sa niezastapieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...