Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma ze Zwierzyńca sprowadzi wrak tupolewa?

Utworzony przez snd, 22 stycznia 2013 r. o 07:44 Powrót do artykułu
a to dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja im współczuję, pewnie pisowi jak zwykle coś się nie spodoba, np sposób transportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to ja im współczuję, pewnie pisowi jak zwykle coś się nie spodoba, np sposób transportu.
Obejrzyj CYCU " anatomie upadku ", są rożne sposoby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doliński z Biłgoraja znów załatwi Panasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PO CO??? I KTO ZA TO ZAPŁACI??? NIECH TE PSOWSKIE OSZOŁOMY ZROBIĄ TO NA SWÓJ KOSZT I POSTAWIĄ KACZYŃSKIEMU W OGRÓDKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3412 napisał:
TYLKO PO CO??? I KTO ZA TO ZAPŁACI??? NIECH TE PSOWSKIE OSZOŁOMY ZROBIĄ TO NA SWÓJ KOSZT I POSTAWIĄ KACZYŃSKIEMU W OGRÓDKU
JUDE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3412 napisał:
TYLKO PO CO??? I KTO ZA TO ZAPŁACI??? NIECH TE PSOWSKIE OSZOŁOMY ZROBIĄ TO NA SWÓJ KOSZT I POSTAWIĄ KACZYŃSKIEMU W OGRÓDKU
A CO ZNOWU BIEDAKU SIE NAJARAŁEŚ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3412 napisał:
TYLKO PO CO??? I KTO ZA TO ZAPŁACI??? NIECH TE PSOWSKIE OSZOŁOMY ZROBIĄ TO NA SWÓJ KOSZT I POSTAWIĄ KACZYŃSKIEMU W OGRÓDKU
Zawsze na dopalaczach.Czy ty BUCU jesteś chociaż jeden dzień kiedyś zdrowy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3412 napisał:
TYLKO PO CO??? I KTO ZA TO ZAPŁACI??? NIECH TE PSOWSKIE OSZOŁOMY ZROBIĄ TO NA SWÓJ KOSZT I POSTAWIĄ KACZYŃSKIEMU W OGRÓDKU
Gdybyś miał kiedyś swoją nerkę do sprzedania,lub jakieś inne flaki,to jestem zainteresowany,bo z ciebie całego to już chyba nic nie będzie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...