Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorajec. 20-letni kierowca malucha zginął w wypadku

Utworzony przez Adamek, 1 kwietnia 2013 r. o 08:51 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 1 kwietnia 2013 r. o 10:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek idiot. W kraju rudego trafiają się ludzie jeżdżący maluchem. Mój szwagier też nim jeździ, a to poczciwy człowiek. Nie umie kraść tak jak elita, za granicę już za stary. I Adamek nie kalecz specjalnie języka polskiego, bo to jest wartość nas wszystkich. I zdrowia Ci życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ta na bank to jest rzart na prima aprilis,BO KTO JEZDZI JEŻCZE Maluhem.
Człeniu twoje "rzarty" są czerstwe jak twoje dzisiejsze pieczywo. Już od dawna (parę lat temu był czuly_wojtek) zabawa w ćwierćinteligenta ortograficznego nie wywołuje uśmiechu na twarzy czytającego takie wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaku jak nie kaleczem zobacz jal twuj prezydent kaczynski hymn spiewal albo drugi mundry muwił 'nogie renkie' to ja tesz mogje .a maluha to od 5 lat niewidzialem hyba rze na waszej wsi soltys ma hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Adamek, kto Ci dał dostęp do internetu? Z wariatkowa masz dostęp? Tu zginął człowiek, ja go pewnie nie znałem, ale przypuszczam że był to prawy człowiek. Uszanuj to, nie bądź idiotą, bowiem wielu jest wśród nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Wieśniaku jak nie kaleczem zobacz jal twuj prezydent kaczynski hymn spiewal albo drugi mundry muwił 'nogie renkie' to ja tesz mogje .a maluha to od 5 lat niewidzialem hyba rze na waszej wsi soltys ma hahaha
Ty, Adamek, już niedługo bekniesz sądownie za inwektywy i obrażanie po wypadku, w którym zginęła babcia. Ta kobiecina nic ci nie zrobiła, była poczciwą i kochającą ludzi osobą. Ty wyzwałeś ją od k.... Nie jesteś anonimowy na tym forum. Życzę ci opamiętania. Jak nie masz na kim się wyżyć, zapisz się na kurs karate albo judo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz rzale ja rególaminu DW niezlamal wienc o co hodzi.wiesniak tak ale to nie jest jeden wypadek w kraju codzien gina ludzie takie rzycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek, nie wiem ile masz lat, kim jesteś, ale bądź Człowiekiem. Pamiętaj żyjemy krótko, co Ci da obrażanie innych. Zrób znak życia i powiedz sobie że od jutra będziesz lepszym człowiekiem. Naprawdę pomaga. A to że żyjemy w dziwnym kraju, wymaga od nas większej kultury. Dajmy znak Tuskowi,Palikotowi z Biłgoraja, Niesiołowskiemu co jadł szczaw, i innym, że to Oni są wrzodem Narodu. Nie my, bo my czasem nie mamy na chleb, na prezent dla Bliskich. NAPRAWDĘ CIĘ POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesmak nikogo niełobrażam .a jak tak to gdzie ,tu pisze pod nikiem adamek jeszcze ktoś ja mieszkam niedaleko kraśnika w annopolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawie ziomki jesteśmy. Pierwszy post chyba Ci wycięło. Wydaje mi się że jesteś fajny człowiek i tak trzymaj. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z wypadku: http://retrix.pl/WypadekGorajec.avi UWAGA DRASTYCZNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...