Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz zginął w Londynie

Utworzony przez antyreklamowy, 19 grudnia 2007 r. o 13:36 Powrót do artykułu
JESZCZE TAKIEJ CHAMSKIEJ REKLAMY CO NA TEJ STRONIE JEST UMIESZCZONA NIE WIDZIAłEM. ZEBY PRZECZYTAC POWYżSZY TEKST TRZEBA SIE MOCOWAć JAKIMś śMIECIEM REKLAMOWYM. TROCHę KULTURY, JAK JUż DAJECIE REKLAMę TO NIECH BEDZIE, ALE NIE TAK, żEBY NIE MOżNA JEJ BYłO USUNąć JAK NIE MAM OCHOTY CZYTAC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestan piep___yc.. zainstaluj sobie mozille to nic nie wyskoczy ... a nie trujesz d*** od rzeczy.. kazdy musi zreszta jakos zarobic kase ... a kasa jest z reklam - a poza tym niekulturalnie pisze sie z wcisnetym capslokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajdzcie inne miejsce na swoje dywagacje o reklamach. szkoda mi tego goscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DÓŁ DÓŁ smutna sytuacja...naprawdę,kolejna bezsensowana śmierć...na każdego przychodzi czas,ale na niego przyszedł za wczesnie...TK:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok!!!!!Dopiero go widziałam był dobrym pracowitym człowiekiEme.A do tego jestem jego sasiadka zawsze mi pomógł dlaczego wwłaśnie on musiał zginą??/ No nic tak jest wpisane w ksiedze życia każdego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie moge uwierzyc... ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaliśmy się.... widziałem jak angażował się we wszystko co można było... WOŚP, MDK, różne eventy w Zamościu... Podziwiałem go za to co robił, jak to robił i jak organizował na to wszystko czas... Szkoda mi go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda On był naprawde super chłopakiem jestem (byłam) jego sąsiadką. Nie raz mi pomógł i nigdy mu tego nie zapomne ( DZIĘKUJE>gRZESIU :*:*:*:* Na każdego przyjdzie czas :(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie tak dawno go widzialam ... a teraz ;(( .. szook ( ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MOGE UWIERZYĆ JESZCZE NIE TAK DAWNO BYŁES W SPOŁECZNIAKU!! !!!!!!!!ROZMAWIALIŚMY CIESZYŁEŚ SIE, OPOWIADAŁEŚ O TWOIM POBYCIE W LONDYNIE TŁUMACZYŁEŚ JAK SIE FAJNIE TAM STUDIUJE,A DZISIAJ ......................NIE MA JUŻ CIEBIE!!!!!!!!SPOCZYWJ W POKOJU. KONDOLENCJE DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA POCZĄTKU GRUDNIA ZGINA MÓJ DOBRY KOLEGA W NIEWYJAŚNIONYCH OKOLICZNOŚCIACH! BYŁ ON BARZDO POCZCIWYM CHŁOPAKIEM MIAŁ ON ZALEDWIE22 LATA,A TU INFORMACJA ŻE KOLEJNA MŁODA OSOBA ZGINEŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE ZNAŁAM CIEBIE,ALE DUŻO DOBREGO O TOBIE SŁYSZAŁAM !!!!!!!!!NAJWYRAZNIEJ BÓG SZYKOWAŁ DLA CIEBIE INNA DROGE NIŻ ZIEMSKA WEDRÓWKA!!!!!!!!!!!!!SPOCZYWAJ W POKOJU,TAM CI BEDZIE LEPIEJ[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bardzo dobrze go znałem..tak mi przykro...Grzesiu!!!!!!!!!!! dlaczego tak wszystko to wyszło....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieć w umyśle, to tyle co być na prawdę... Jeszcze tak niedawno o Tobie myślałam... [*] Ty wiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co napisa...a cos trzeba...jutro pogrzeb[*]kłócil się...a z drugiej strony uśmiechal,dla niekorych zagadkowy czlowiek,dla mnie..odgadniony,zagadkowa śmierc i dla mnie nigdy nie odgadniona...caluję...ostatni raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie może jak to się stało? 19 lat... [*] chodziłam z nim do przedszkola... to straszne... ciężko w to uwierzyć... nie wiecie moze co on robił w Londynie? dlugo tam był? życie jest takie kruche... (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ann napisał:
czy ktoś wie może jak to się stało? 19 lat... [*] chodziłam z nim do przedszkola... to straszne... ciężko w to uwierzyć... nie wiecie moze co on robił w Londynie? dlugo tam był? życie jest takie kruche... (
studiował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większośc z na s była za granicą i wicie jak potrafą byc traktowani ludzie z obcych krajów szczególnie biednych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"śpieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą." na zawsze w pamięci, w sercu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumie rodzicow grzegorza poniewaz jestem w tej samej sytuacji i tez nie moge sie dowiedziec o smierci syna mnie nawet nikt nie raczyl powiadomic droga sluzbowa mimo naszego kontaktu z konsulem taz nic sie nie dowiedzielismy moj syn zginal rok temu ja nadal nie mam aktualnego aktu zgonu ani wynikow z sekcji szkoda talko ze nasza wladza nie umie nam pomoc w takiej sytuacji nawet nie wiadomo gdzie szukac pomocy sprawe mam w prokuraturze i tez nic sie nie moge dowiedziec skladam szczere wspolczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...