Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Na środku jezdni spłonęła wersalka

Utworzony przez lolo, 27 stycznia 2011 o 13:30 Powrót do artykułu
czy to na pewno była wersalka ? a może małżeńskie łoże rozpaliło się do czerwoności?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak spotkam jakiegoś faceta i dowiem się, że jest z Hrubieszowa i innego wsiowego badziewia spod ukraińskiej granicy to od razu zawiadomię policję, że to jest przestępca! No bo co mam myśleć o tym społeczeństwie, w którym albo zabijają niewinnych ludzi, albo okradają kantory, albo mordują zwierzęta lub robią przekręty złodziejskie.
0
To znaczy,że nigdzie indziej nie dzieją sie podobne rzeczy,tylko pod ukraińska granicą?Hehe,śmieszny ten twój wpis...Może na każdego faceta którego spotykasz, składaj od razu donosy...tak dla bezpieczeństwa,hehehe.
0
Kaśka a jak będziesz gdzieś za granicą to uważaj, bo mówi się, że nasz naród to sami alkoholicy. Taka sama w tym prawda, jak w Twojej wypowiedzi... Ale chociaż się ubawiłam jak czytałam, Ty chyba małolatą jesteś, prawda?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: