Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Na środku jezdni spłonęła wersalka

Utworzony przez lolo, 27 stycznia 2011 r. o 13:30 Powrót do artykułu
czy to na pewno była wersalka ? a może małżeńskie łoże rozpaliło się do czerwoności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak spotkam jakiegoś faceta i dowiem się, że jest z Hrubieszowa i innego wsiowego badziewia spod ukraińskiej granicy to od razu zawiadomię policję, że to jest przestępca! No bo co mam myśleć o tym społeczeństwie, w którym albo zabijają niewinnych ludzi, albo okradają kantory, albo mordują zwierzęta lub robią przekręty złodziejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy,że nigdzie indziej nie dzieją sie podobne rzeczy,tylko pod ukraińska granicą?Hehe,śmieszny ten twój wpis...Może na każdego faceta którego spotykasz, składaj od razu donosy...tak dla bezpieczeństwa,hehehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka a jak będziesz gdzieś za granicą to uważaj, bo mówi się, że nasz naród to sami alkoholicy. Taka sama w tym prawda, jak w Twojej wypowiedzi... Ale chociaż się ubawiłam jak czytałam, Ty chyba małolatą jesteś, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...