Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PKS Zamość to bankrut. Chciał pasożytować na innych łącząc się. Niech spróbuje sam się ratować a nie innych dołować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
P.K.S Zamość odmówił wjazdu na dworzec przez co dziadowaliśmy po różnych parkingach w Zamościu. A teraz chciał spółkę otworzyć z dyrekcją w Zamościu ?. Fajne co nie . Bitwa wygrana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Transport jest dla pasażerów,a tylko pośrednio dla pracowników. Dlatego we wspólnym interesie dworzec autobusowy powinien byc dostępny dla wszystkich firm transportowych na korzystnych dla stron warunkach.Dworzec RDA w Krakowie obsługuje wszystkie podmioty.Przy okazji możliwość prowadzenia działalności handlowej dzięki dużej liczbie pasazerów.Nie ma innej drogi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak PKS Hrubieszów wrócił na drogę samodzielności - pogratulować! Szkoda, że udział w PKS "Wschód" opóźnił to rozwiązanie, uszczuplił tabor, środki trwałe, zlikwidował etaty... Ciekawe, czy dyrektor z Zamościa pozostanie, czy też się jakiś "swojak" na to stanowisko załapie? Mądrych ludzi mamy, a na najintratniejsze posadki idą osoby spoza miasta. Zakompleksienie, czy zawiść - lepiej na obcego głosować, niż na sąsiada? Szybkie działanie posła z Hrubieszowa, poparcie przewodniczącego w Sejmiku i nasze pozostaje nasze. Poseł Grad nie wiem czy rad, czy nie rad - Tomaszów sobie poradzi pewnie i bez Hrubieszowa... Poseł Zawiślak jednak pewnie niepocieszony, bo mu do "PKS Roztocze" zostało PKS Biłgoraj i PKS Zamość - dwie upadłe firmy, które same raczej wiele nie zwojują - nie daliście wjeżdżać na dworzec w Zamościu, to teraz macie. I jeśli ktoś w kolejnych wyborach zamiast na "swojaków" będzie głosował na ościennych, niech sobie jeździ ich komunikacją, bo cudze chwalita, a swego nie znata. Trzeba by też ruszyć sprawę kolei normalnotorowej (warto pomyśleć o połączeniu kolejowym z Ukrainą, a nie tylko z Zamościem i "resztą świata").
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale żaden busiarz nie jest na tyle głupi żeby dać się wpuścić w maliny. W Kielcach wpuścili busiarzy na dworzec a potem podnieśli opłaty o 100%. Inna sprawa że w Hrubieszowie dworzec PKS jest fatalnie położony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie powinni bojkotować busy dworce porobili na parkingach, brak wiat, brak toalet, pasażer się nie liczy tylko zysk jak najmniejszym kosztem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1 bus jest więcej wart niż kilkadziesiąt 20-letnich autosanów z PKSu. To jest właśnie zysk jak najmniejszym kosztem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aron napisał:
1 bus jest więcej wart niż kilkadziesiąt 20-letnich autosanów z PKSu. To jest właśnie zysk jak najmniejszym kosztem.
Widziałem takie busy co nawet roweru wigry3 nie były warte. Swoją drogą jak to możliwe, że takie graty dopuszczene są ruchu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: