Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacnia: 28-latek zginął w pijackiej bójce

Utworzony przez STYX, 5 września 2013 o 17:02 Powrót do artykułu
Wsioki nawet się po ludzku napić nie potrafią. A do kościoła w niedzielę to pierwsi zapierdalają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wsioki nawet się po ludzku napić nie potrafią. A do kościoła w niedzielę to pierwsi zapier***ają.
Wiekszosc osob spozywajacych alkohol jest nieodpowiedzialna bedac pod wplywem tego trunku. Wtedy ujawnia sie prawdziwa natura i im czlowiek prymitywniejszy, tym bardziej agresywny. Kompleksy ujawniaja sie z wiekszym natezeniem. Nie dotyczy to jedynie, jak nazwales "wsiokow", ale w kazdej spolecznosci spotyka sie zwyklego chama....
0
Wiekszosc osob spozywajacych alkohol jest nieodpowiedzialna bedac pod wplywem tego trunku. Wtedy ujawnia sie prawdziwa natura i im czlowiek prymitywniejszy, tym bardziej agresywny. Kompleksy ujawniaja sie z wiekszym natezeniem. Nie dotyczy to jedynie, jak nazwales "wsiokow", ale w kazdej spolecznosci spotyka sie zwyklego chama....
Nie szkoda zachodu dla tego ćwierćinteligenta? Założę się, że wiem jak głosuje...
0
Nie szkoda zachodu dla tego ćwierćinteligenta? Założę się, że wiem jak głosuje...
nie bójmu sie użyć słowa narkotyk . Alkohol to najgrożniejszy z narkotyków
0
co sie czepiacie wsikow , ile razy jakis prawnik albo prokurator zabija kogos ...., jak sie nie umie pic to sie nie pije ;-)  , alkohol to zlo , lepiej trawe zalegalizowac po trawie nikt sie nie awanturuje
0
nie bójmu sie użyć słowa narkotyk . Alkohol to najgrożniejszy z narkotyków
  Alkohol?? Marihuana jest o wiele groźniejsza! Ciągle w prasie czytam o tym jak ktoś kogoś dźgnął nożem, pobił, okradł, pozostawił dzieci bez opieki etc. właśnie po marihuanie!! To po tej używce są kłótnie rodzinne, patologia i przemoc w rodzinie. Mówmy zdecydowane nie takim używkom! Nasz wspaniały alkohol to tradycja, od której państwo jak i kościół (nie wiem kto ma większą władzę) nigdy nie pozwolą nam odejść. Przecież tak piękne, chlubne i wzniosłe chwile towarzyszą naszej ukochanej gorzałeczce. Precz z marihuaną!! Alkoholu przebywaj!
0
Alkohol zniszczył mi wszystko co mógł. Normalne dzieciństwo rodzinę potem małżeństwo. Ten kto mówi że alkohol jest nasza tradycją jest ślepy. Cholernie ślepy. Przez ten alkohol ja nie miałam ojca i moje dzieci nie mają ojca. Biologicznego mają. Ale biologiczny tatuś uznał że lepiej imprezowac z kolegami przy jak to określiłeś gorzałeczce nic poświecić się dla rodziny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: