Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak policjant ratował przez telefon dziecko (mp3)

Utworzony przez ~ggg~, 2 lutego 2010 r. o 16:02 Powrót do artykułu
az mi sie lza zakrecila w oku ze sa jednak dobrzy ludzie na swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana... I niech jakiś gówniarz jeszcze raz krzyknie HWDP czy coś w tym stylu ...Szacunek za postawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"HWDP" to jest potoczne powiedzenie prostakow nie majacych szacunku do samych siebie a co mowic do kogos z ambicjami izasadami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wspaniały człowiek!! Takich policjantów powinno być więcej!!!!!!!!!!!!!!! Szacunek dla Pana Antoniego Szczupaka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i tak nie jestem za policją ale myślę że najgłośniej krzyczą "HWDP/CHWDP", "JP" ci którzy mają coś na sumieniu ale rzadko w tej pracy można znaleść naprawde dobrego policjanta ale Chwała Wszystkim Dobrym Policjantom w dobrym tego znaczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wy jeszcze nie wiecie ze "JP" to znaczy "jestem pier***niety" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to wy jeszcze nie wiecie ze "JP" to znaczy "jestem pier***niety" ?
Tak, z pewnością jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie to nie darzę jakimś większym szacunkiem policji, ani nie jestem z jp, ale oco ten szum...Policjant wypełnił swój obowiązek ot co...szacunek bo takich policjantów jest mało, może o to chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez nie rozumiem takich pochwał, policjant ma chyba jakies obowiazki-to niech je wypelnia,na pewno tez przechodza wszystkie kursy pomocy itd itp,to ich zasrany obowiazek sie wykazywac,czym tu sie szczycic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uratowal dziecko nalezy mu sie pochwala ok, ale z drugiej strony ja codziennie w pracy tez wypelniam swoje obowiazki a nie mowia o mnie w telewizjii ani nie pisza w gazetach nawet szef mnie nie pochwali bo to poprostu moj obowiazek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywna wiadomość, oby takich jak najwięcej w mediach, a nie same katastrofy, wypadki i inne dołujące historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadome jest, że można wypełniać obowiązki, i WYPEŁNIAĆ OBOWIĄZKI. A tu kryje się szczegół, tego jak się do nich przykładamy. Wezwanie karetki w zupełności było wypełnieniem obowiązku przez niego, więc szacunek dla Pana Policjanta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...