Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli masz Pan rację, to walczyć do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech panu przedstawią Stałą organizację ruchu na dzień rzekomego wykroczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybko do zarządcy drogi o projekt zatwierdzonej, obowiązującej stałej organizacji ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem mógł dostać 6 punktów karnych i w konsekwencji 300 zł mandatu?? Jeżeli przekroczył prędkość o 25 km/h to mógł co najwyżej dostać 4 pkt i 100-200 zł. Niech pan walczy o sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz Pan racje. Policja nie zawsze jest obiektywna. Często jak się uprze, to żadne argumenty do niej nie trafiają. Sąd to samo. Tylko Policja ma racje i tego sąd się trzyma, jak ślepy płotu. A tak, zawsze nie jest. Czego są liczne przykłady. Zna Pan drogę, wie gdzie stał radar. Trzymaj się Pan swojego. Jestem z Panem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Ja zmagam się się z naszym wymiarem już 10 lat i końca nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przez pomyłkę zamieszczono inne parametry stanowiska", dlaczego Sąd uwierzył policjantom którzy sie mylą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Trzymam kciuki. Ja niestety tez miałam ostatnio podobny przypadek - byłam pewna, że ja mam rację a nie policjant, ale perspektywa sądu, brak czasu itp. powoduje, że w większości takich przypadków płacimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro policjant umieścił złe parametry to ewidentnie on się pomylił a jeżeli sa watpliwości to zawsze to zawsze dzialają na korzyść petenta. Jakiś dziwny ten sąd niby studia, aplikacje a dstawowych zasad nie zna . Po co takim studia i aplikacje jak i tak po znajomości ic tam powsadzali i efekty mamy, Jakie sady taka sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli policja pomyliła opis to jest to wyłącznie problem policji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikita napisał:
Skoro policjant umieścił złe parametry to ewidentnie on się pomylił a jeżeli sa watpliwości to zawsze to zawsze dzialają na korzyść petenta. Jakiś dziwny ten sąd niby studia, aplikacje a dstawowych zasad nie zna . Po co takim studia i aplikacje jak i tak po znajomości ic tam powsadzali i efekty mamy, Jakie sady taka sprawiedliwość.
Jak widać ukończenie prawa i zrobienie aplikacji nie daje gwarancji profesjonalizmu... Bo czym niby absolwent prawa różni się od absolwenta socjologii czy budowy maszyn ? niczym... każdy z nich może być sierotą na studiach i popełniać błędy jak widać na załączonym obrazku... Policja mówi, że zdjęcie błędnie opisali i sąd łyka jak młody pelikan to wyjaśnienie...szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd podtrzymał bo ten Pan był zwykłym człowiekiem bez znajomości a takim się zawsze dopi..prza! Gdyby to był poseł albo jakiś dygnitaż to nie byłoby sprawy! W Polsce nigdy nie wygra się z władzą nawet jak nie mają racji!!! Więc po jaką cholerę zawsze pytają się czy ktoś przyjmuje mandat czy sąd grodzki jak i tak wiadomo że zrobią taką notatkę policjanci że sąd i tak tylko im uwierzy mimo że się mylą i kłamią!! takie jest chore prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojdzie do takiej sytuacji jak moj pradziadek ktory byl policjantem przed wojna-sluzbista- musial uciekac jak wybuchla wojna bo chcieli go ludzie zlinczowac -policja ktora zamiast pomagac bo zyje znaszych podatkow to staje sie ta gorsza czescia urzednikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO INE SAD ORZEKł TO ZNAJOMOSCI , zamosc ta wies dechami zabita jest bardzo malenka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci panowie z tego "sreberka" namierzyli mnie raz na przjściu jezdni w niedozwolonym miejscu w centrum miasta. Im się nie chce łapać piratów drogowych (wyprzedzanie na ciągłej, wyprzedzanie na trzeciego, itp) tylko idą po najmniejszej linii oporu i wykonują plan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ten co umiał pisać czytał a drugi co umiał czytać pisał. Zabrakło jeszcze 2 co by ich pilnowało. Sędzia to też idiota który zapomniał o domniemaniu niewinności i powinien taki zapisek potraktować na korzyść kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku..wa i to wszystko za nasze podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKICH MAMY NIBY POLICJANTÓW -CZY OSZOŁOMÓW CO TO NAJLEPIEJ SIĘ MŚCIĆ ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ NA BIEDNYM NARODZIE A NIE NA KREZUSACH FINANSOWYCH - WSTYD MI ZA TYCH NIEBIESWKICH..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seb napisał:
sąd podtrzymał bo ten Pan był zwykłym człowiekiem bez znajomości a takim się zawsze dopi..prza! Gdyby to był poseł albo jakiś dygnitaż to nie byłoby sprawy! W Polsce nigdy nie wygra się z władzą nawet jak nie mają racji!!! Więc po jaką cholerę zawsze pytają się czy ktoś przyjmuje mandat czy sąd grodzki jak i tak wiadomo że zrobią taką notatkę policjanci że sąd i tak tylko im uwierzy mimo że się mylą i kłamią!! takie jest chore prawo!
W Polsce NIE MA PRAWA są tylko ludzie którzy realizują swoje prawdy w imieniu swoich paragrafów dlatego min. w tym kraju jest ŹLE i tak będzie dopóki Prawo nie stanie się jasne i przejrzyste zaś jego urzędnicy odpowiedzialni za swoje postępowanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...