Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocioł C.O. gdzie i jaki kupic ?

Utworzony przez adirem, 19 sierpnia 2010 r. o 16:46
Z podajnikiem. Jestem bardzo zadowolony. Obsługa zredukowana do minimum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kocioł KWM-S 19kW też od Biadały i mogę śmiało polecić. kocioł jest zasypowy, całodobowy, więc po nasypaniu miału właściwie nie wymaga już obsługi. Wykonanie też jest porządne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli miałbym Ci polecić jakąs konkretną markę kotła to byłby to kocioł Cichewicz.Sam mam go jużbardzo długo i nie narzekam w cale . Są to kotły bardzo popularne ponieważ są bardzo dobre jakościowo i tanie cenowo . Jeżeli chcesz to moge Ci podać stronę sklepu to sobie o nim troche poczytasz a może i nawet kupisz . energiajutra.com.pl/pl/c/Kotly-na-wegiel-i-drewno-Cichewicz/58 . Z tego co wiem to istneje możliwość montażu,kwestia dogadania się ze sklepem .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie kociol od firmy Witkowski EKW-RAPS II  mon 22 kW bo potrzebowałem modelu do spalania miału i drewna - mam z serii LUX, bo ma min powiększone palenisko na drewno. Spalanie na poziomie 20-30 kg miału węglowego w mrozy, porównywalnie ze znajomymi- wychodzi całkiem dobrze , jakby ktoś szukał czegoś na ten opał- do pelecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, a doradzi mi ktoś z zakresu pieca acv? Czy słyszeliście coś może o firmie MODERN TECH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej. chciałam spytać o usługi firmy TECH-GAS.pl? czy ktoś miał styczność z tą firmą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś korzystał z usług firmy ITGAS? Mam parę pytań i mam nadzieję, że ktoś się tu znajdzie kto mi może pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój piec do domku jednorodzinnego zamawiałem w firmie Piecbud z Radomia, służy już drugi rok i problemów raczej nie było. Raz zamawiałem serwis i panowie spisali się profesjonalnie i bez zarzutu. Jeśli ktoś szuka solidnej firmy to polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znacie ten nowy serwis ***s://***gieldakotlow.pl/ ? za jego posrednictwem znajdziemy opał na sprzedaż czy piece, kotly, kominki, fajne miejsce bo można szybko wszystko znaleśc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczebuje wiecej informacji na temat piecuw zasypowych firmy bednasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o firmę to mogę polecić Piecbud z Radomia, są solidni i terminowi. Mi piec polecili na pellet, i fajnie bo nie pali dużo, także jestem zadowolona. Przyjechali, zamontowali, także warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy podpowiem komus ale osobiście kupowałem kocioł w sklepie Metalvin z Gizałek, konkretny sklep, fachowo doradzili, indywidualne podejście do klienta, ceny konkurencyjne no i sprzęt wysokiej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Disan - sklep z techniką grzewczą i sanitarną. Można stacjonarnie w Milanówku, można za pośrednictwem sklepu online. Wybór ogromny, sklep kompletnie wyposażony, dobre doradztwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] Widziałem kotly-witkowski.pl mają kotły w piątce. Na pellet i eko-groszek. Nawet można konfiguracje wybrać. Dobre to przy mojej kotłowni. Ja kupuje od nich BIOVERT po majówce bo palnik KIPI i 5 klasa (dotacja).  [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowaliśmy na polspaw.com.pl jest to producent kotłów od 1975 roku. Firma od ponad 40 lat dostarcza swoim Klientom nowoczesne, trwałe i przyjazne środowisku kotły grzewcze na paliwa stałe. Bardzo ich mogę polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zamawiałem w Metalvicie bo mój teśc miał od nich piec i chwalił obsługę i jakość, także się nie zastanawiałem. No i faktycznie warto ich wybrać, widać że mają duże doświadcznie w branży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży wybór kotłów mają też w tym sklepie Metalvit z Gizałek, części do kotłów, kotły 5 klasy, ceny ok więc warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem w świetnej cenie taki zielony kocioł Smart Fire - tanio bo go wyczaiłem na sprzedajemy pl Fajnie wygląda, porzadnie wykonany, gwarancja 5 lat , a kupiłem głownie dlatego że ma wyjście spalin 45 stopni to można poszalec i zrobić i tylne i górne  a tego potrzebowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście postawiłem na sprawdzoną firmę, to był priorytet u mnie. Zdecydowanie wybrałem z firmy Witkowski, mimo ze cenowo najtańsi nie są ale mają potencjal, porzadną produkcje i podejście do klienta wzorowe. No i jakość chwalona i sie sprawdziło w tym wzgledzie. Mobilny handlowiec mi pomógł wybrać konfiguracje kotła i moc. Doradził kocioł Toret Pellet. Co ma fajne to palnik od kipi obrotowy. Co bym zmienił to dałbym może sterownik dotykowy bo ma manualny, ale to pewnie kwestia gustu Ja już jakos detykowe bardzeiej lubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...