Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Młodzi Kierowcy - myślcie. Pasażerowie nie wsiadajcie do samochodów w fatalnym stanie techinicznym z kierowcami którzy lubią się popisywać (nie przesądzam jak było w tym przypadku). Jedni i drudzy: nIe musicie NIKOMU imponować. NIe musicie pokazywać na co was stać. Imponować można swoją osobowością, wiedzą, cechami charakteru a nie szybkością samochodu na zakręcie o zmroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porawcie tego BYKA Z TYTUŁU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byc moze jeszcze dlatego zyje, ze raczej nie jezdze z ludzmi na podwojnym gazie, choc powiem, ze zdarzylo mi sie z kims takim jechac ale nie popisywal sie bynajmniej tylko jechal ostroznie bo byl po dwoch piwach, dziekuje rodzicom za to ze wychowali mnie tak a nie inaczej ze samochodu na impreze bym nie wzial..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora!!! Nazwę tej miejscowości trzeba poprawić. WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie jak się złożył ten samochód po wypadku. Zgroza. To był po prostu złom jeżdżący złom, z deb***em za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i naser mater! Jaka jazda taka śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omg co za analfabeta to napisał ;o współczuję rodzinom Kingi i Daniela . a i biorąc pod uwagę dziwne ze ktoś w ogóle przeżył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZY DRODZE POJAWIĄ SIĘ DWA KOLEJNE KRZYŻE......ALE CZY POWINNY BYĆ TO KRZYŻE SKORĄ SĄ TO OFIARY WŁASNEJ GŁUPOTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
zobaczcie jak się złożył ten samochód po wypadku. Zgroza. To był po prostu złom jeżdżący złom, z deb***em za kierownicą.
Nie musiał być złomem, przecież jak w auto bijesz, to uderzenie jest wyżej, tu impet nie za bardzo w podłużnice poszedł, raczej sama podłoga, po prostu trafiło na miękkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ich znałem i naprawde wspołczuje Jechali prawie 200km/h a ten chłopak którego był samochód zawsze sie tak popisywał, chociaz niewiadomo kto kierował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka, dlaczego twierdzil, ze zgineli z wlasnej glupoty. nie znales/as ich! jesli sie ma ponizej promila we krwi, to inni moge tego nie zauwazyc. jaka masz pewnosc, ze Kinga i Daniel wiedzieli, ze pil cos ten chlopak? nie oceniaj kogos jak nie masz o czyms pojecia! Skad wiesz, ze jechali prawie 200km/h? masz sprawdzone info? tam wogole dalo sie tyle jechac? nie znalam kierowcy, wiec nie wiem jaki on jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie, jaką powinien dostac karę za zabicie 2 osób i okaleczenie trzeciej?? Uważam że 25 lat za kratami.. Dość pijanych gówniarzy za kierownicą auta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolka, dlaczego twierdzil, ze zgineli z wlasnej glupoty. nie znales/as ich! jesli sie ma ponizej promila we krwi, to inni moge tego nie zauwazyc. jaka masz pewnosc, ze Kinga i Daniel wiedzieli, ze pil cos ten chlopak? nie oceniaj kogos jak nie masz o czyms pojecia! Skad wiesz, ze jechali prawie 200km/h? masz sprawdzone info? tam wogole dalo sie tyle jechac? nie znalam kierowcy, wiec nie wiem jaki on jest.
Jak się komuś śpieszy, to się diabeł cieszy - tak mówi stare porzekadło. WCALE MI ICH NIE ŻAL. Trzeba było w chałupie siedzieć a nie szpanować z kolesiami. Pies mordę lizał wszystkim nieroztropnym i nie mającym wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennkikarzowi oskara za ortografię => gózówka... haha!! Gnojek dostał auto od rodziców i sie popisywał. W tym miejscu teren jest zabudowny nie wolno jechać więcej niż 50 km/h, przy takiej predkości tak francuza by nie skasował. A ile jechał wie sam kierowaca który żyje!!! CO by sie tylko historia nie powtórzyła jak w Krasnystawie co młody pijany pajac wjechał w grupkę ludzi wracających z kościoła a potem jak go zamknęli to sie powiesił bo miał wyrzuty sumienia... Gówniarze! Jak bym miał takiego syna to bym mu auta nie kupij!! co najwyrzej hulajnoge... a sie zbulwersowałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im wcześniej się tacy powybijają tym lepiej dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość ciekawe ile ty jeździsz w terenie zabudowanym założe sie że nie 50km/h więc zamknij d*** hubi a postaw sie ty na jego miejscy jemu już wystarczy samo to że zabił 2 znajomych wystarczy nie trzeba mu już więzienia Mnms Jak masz cos takiego pisać to rzeka jeszcze nie zamarzła. Jak możesz cos takiego pisać buraku nick K Życzę ci żeby cie też ktoś pieprznoł i nie będzie mi ciebie szkoda WSPÓŁCZUCIE DLA RODZIN DANIELA I KINGI [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnms oni nie szpanowali tylko kierowca, który już był na podwójnym gazie, i mogli tego nie zauważyć, a to nie jest samochód z napisem L u góry, w którym nie tylko kierowca ma hamulce ale i pasażer siedzący obok... Nick k to byli porządni ludzie, a jak dla ciebie wszyscy odrazu piją, pala i ćpają, to najlepiej się nie wypowiadaj, bo pewnie większość myśli, ze jestes nie halo jak tak piszesz.... Teraz im nikt życia nie wróci, a pomyślcie co przeżywa ich rodzina, a jak macie pisać takie głupoty, jak ci wyżej to się nie wypowiadajcie... A co do kierującego to takim nie powinno się dawać prawa jazdy, myśli, że jak już ma prawko to jest drugim Kubicą, a to nie są takie drogi jak w innych państwach za naszą zachodnią granicą, a jeżdżę często trasa na której był wypadek i tam ostatnia głupota jest rozwijając taka prędkość... [*]Daniel & Kinga[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepotrzebna śmierć[*] do serca wezmą sobie ku przestrodze ci co znali ofiary, reszta i tak wniosków nie wyciągnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram gościa który pisał że to nie był samochód z literką L na dachu.. ja wiem dobrze że są tacy kretyni i kretynki co chcą zrobić popisówe jadąc ile się da a jak takiemu powiesz by zwolnił to ten zacznie się zbijać z ciebie że się boisz i na to samo będzie przyśpieszał i wtedy naprawdę nie ma co zrobić.. wiem bo miałem już tak kiedyś... przecież mu ręcznego nie zaciągniecie.. a alkochol jak to alkochol włacza w nas odwage.. a jak było w tym przypadku to raczej się nie dowiemy. Kinga[*] Daniel[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...