Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec poszukiwań 12-latka: Dziecku nic się nie stało

Utworzony przez Gość, 24 lutego 2013 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Po około godzinach... Czy ktoś do ku..... nędzy czyta to co pisze czy nie?Chyba jeszcze nie było artykułu w D.W który nie miałby błędów-czytajcie to co piszecie nim puścicie do sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak, wiedziałem ze ktoś o tym napisze że błąd. teraz taka moda . i co z tego ze pomyłka? noo chyba ze ze zrozumieniem nie umiesz czytac to rozumie. ŻAL MI CIEBIE PAJACU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patryk napisał:
tak tak, wiedziałem ze ktoś o tym napisze że błąd. teraz taka moda . i co z tego ze pomyłka? noo chyba ze ze zrozumieniem nie umiesz czytac to rozumie. ŻAL MI CIEBIE PAJACU
Pajac to z Ciebie niezły skoro dziennikarska miernota cie nie kole w oczy-Pewnie nastepny jakiś zacofaniec,byle cos pisać,nie ważne ze kompletnie bez składu i ładu-pewnie fanantyk PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później piszą że pracę w Lublinie to tylko po znajomościach. Szkoda że jak załatwiali pracę w ,,gazecie'' to zapomnieli o podstawowej znajomości zasad pisowni języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeanalizuj co napisales. nie POGRĄĄĄŻŻŻAJ SIĘĘ filologu. pierwszy bys poszedł na taka posade jakbys roboty nie mial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 latek i tylko 3 km od domu, toż to pikuś, 12 letnie dzieci teraz to już prawie dorosłe,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...