Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOsmetyczka Zamość

Utworzony przez Ona, 30 czerwca 2012 o 21:29
Witam. Interesują mnie informacje na temat dobrych i niedrogich salonów kosmetycznych w Zamościu. Dokładniej chodzi mi o makijaż na wesele
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najtaniej będzie posmarować się czerwonym burakiem z Biedronki , a na poważnie prawdziwe piękno to natura nakładanie na siebie chemii to nic dobrego ani ładnego .
0
polecam Instytut Odnowy Kolagenowej MMBeauty to odnowiony salon kosmetyczny w Zamościu w kamienicy na Staszica. Tak Kosmetolog Marta wykonuje świetne makijaże i niedrogo. Mają stronę więc możesz zobaczyć i makijaże i ceny instytutmmbeauty.pl
0
Witam, ja polecam mobilny gabinet kosmetyczny Magdalenn, dziewczyna dojeżdża na miejsce, ma dość niskie ceny, ja ze swojego makijażu w jej wykonaniu byłam zadowolona.
0
Witam, ja również polecam Magdalenn, bardzo miła młoda dziewczyna. Efekty zabiegów na twarz naprawdę widoczne, nie oszczędza na kosmetykach.
0
Witam na powiekach wyrastają mi włokniaczki, czy znajdzie się jakaś kosmetyczka, która to usunie?
0
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
0
Polecam slalon kosmetyczny Lucyna, robi to tam szefowa i usówa to bez śladu. Polecam:)
0
Gość napisał:
Witam na powiekach wyrastają mi włokniaczki, czy znajdzie się jakaś kosmetyczka, która to usunie?
ile kosztuje usunięcie takiej pipki Anna
0
ja też polecam panią Lucynę, nie wiem ile kosztują włókniaki, bo ja miałam tam zamykane naczynka (70zł)  
0
MADZIA W MK STUDIO CI POMOŻE. PORADY FREE. OGÒRKAMI NIE POPRAWISZ STAREJ CERY.< Kiepury 10 Zamosc
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: