Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księża powalczą o mistrzostwo. Do boju kapłani!

Utworzony przez zyga, 13 kwietnia 2009 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Brawo, brawo, brawo! Gratulujemy już wygranych i życzymy sukcesów na boisku dla księży z naszej diecezji. Postaramy się kibicować "dla naszych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdabedziecie ten tytul!, bo ks. Zbyszek mimo, ze jest juz w niebie na pewno Wam pomoze.. macie ta przewage, ze jest Was zawsze na boisku o jednego wiecej przeciez ks.Antosz gra z Wami w kazdym meczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze księżą z naszej diecezji na pewno wygrają a tak to przynajmniej mam nadzieje że nasz ksiądz Władysłąw na pewno strzeli sporo goli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze księżą z naszej diecezji na pewno wygrają a tak to przynajmniej mam nadzieje że nasz ksiądz Władysław na pewno strzeli sporo goli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...