Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto otruł myszołowy w gm. Potok Górny?

Utworzony przez Buzal, 30 marca 2013 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Jeszcze dodam.No tak zgadzam się z wami,ale tylko w tym zakresie,że lisów się namnożyło zbyt wiele.Skutkuje to brakiem drobnej zwierzyny :kuropatwy,bażanty,zające.... One były zawsze na naszej polskiej wsi..Gdzie się podziały???.To jest błędna polityka-Nikt dzisiaj nie kontroluje populacji lisów.Cieszy mnie natomiast liczba saren.Kiedy przyjeżdżam przyjazną porą do swojego dawnego siedliska ,a one chodzą w pobliżu-są to widoki miłe.Krążący na niebie jastrząb to też piękny widok.Czy powinienem truć tych" mniejszych braci"??.Jeśli powiesz tak-to coś mi zaczyna zalatywać rasizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpiedzy donoszą, że świnka mogła być naszprycowana furaginem od plantatorów tytoniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie bardzo dobre wieści ! ... sytuacja z zatrutymi myszołowami rozwija się. W dniu dzisiejszym, mimo trwających świąt Wielkiej Nocy, na miejscu zdarzenia, celem podjęcia dalszych czynności pojawiła się policja (łącznie z wydziałem dochodzeniowym), służby weterynaryjne oraz myśliwi. Ptaki oraz świnia zostały zabezpieczone, prawdopodobnie w celu wykonania stosownych badań. Wszystkim służbom dziękujemy, i liczymy na zaangażowanie w sprawę. Udało się !!! dziękujemy czytelnikom ! LTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem i jestem pewna bo nieraz widziałam jak chodowcy gołębi zabijają jastrzębie a w tej gminie jest ich troche wiec wcale mnie to nie dziwi szkoda ptaków są piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...