Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupiła na aukcji telefon. Dostała 4 gruszki

Utworzony przez Gość, 9 października 2013 r. o 13:32 Powrót do artykułu
Ale jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam 2 telefony na allegro. Nie były w okazyjnej cenie, tylko w normalnej... i jakos nie było problemu...Allegro ubezpiecza zakupy do 10 tys. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie, że nikt nie sprzeda po niskiej cenie nowego telefonu wartego kilkaset złotych dlatego kupując na takich "okazyjnych" aukcjach należy się mocno zastanowić czy aby nie kupuje się od jakiegoś oszusta. Im niższa cena i podejrzane, prywatne konto z małą ilością sprzedanych przedmiotów  tym większe prawdopodobieństwo ze nie dostaniemy tego za co zapłaciliśmy. Allegro zazwyczaj umywa ręce i każe zgłaszać na policję a sprawa ciagnie się później miesiącami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ale szybko doszły bo gruszki wyglądają na świeże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie te gruszeczki. heheheh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż kobieta pojadła... Słyszałem o przypadku ze zamiast radia samochodowego koleś dostał cegłę... Cztery gruszki w porównaniu z tym to już coś... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w takich sytuacjach nie podaje się do wiadomości publicznej nazwy użytkownika allegro, aby nikt więcej się już na takiego oszusta nie nadział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjadła gruszki, ma pudełko i telefon do przyjaciela ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tak tylko portalów jest dużo moze zakupiła na tablica.pl umówiła się ze sprzedającym na przesyłke pobraniową a że nie było możliwośći sprawdzenia zawartości to i tak otworzyła paczke przy kurierze ale jak zapłaciła to nie miała możliwości oddania tylko musiała zapobiec temu żeby pieniążki jakoś odzyskać liczcie sie troche z ludzmi bo każdy mogłby popaść na takiego oszusta. A propo allegro to ochrona kupującego obejmuje ale jak dokonujesz wpłaty poprzez PayU, wszyscy mają jakieś chwyty nie da sie uniknąć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej dostała gruszki, ja nic nie dostałem i jescze czas marnować na chodzienie po komisariatach. Gościa złapali i dostał wyrok i co z tego. Zatem na okzazje teraz inaczej pacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoj kurde! -ależ Wy ciemni jesteście! Przecież ta osoba na Allegro (oprócz telefonów) chyba i również gruszkami handlowała. Tak więc w pośpiechu pomyliła adresatów na paczce -i ten, który zamówił gruszki, to otrzymał telefon (ale nie chce się przyznać :)  ), natomiast ten, który miał otrzymać telefon -gruszki dostał, więc "alarmu narobił"". Bądźcie bardziej wyrozumiali... :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...