Czy tak trudno było dodać informację na stronie o zamknięciu kasy przy ul. Pereca w okresie: 20-27 grudnia??? Nie dość kłopotu, że czas pracy w godz. 8.oo-15.30 to dla kupujących bilety miesięczne zwalnianie się z pracy, by zdążyć. Razu pewnego zadzwoniłam i zapytałam p. prezesa dlaczego tak jest; odpowiedź była zdumiewająca, zamojska Starówka to teren szczególnie niebezpieczny i w trosce o bezpieczeństwo kasa jest tak krótko czynna (to po co monitoring?). Logiczne jest, że bilety miesięczne kupują uczący się lub pracujący, co zwykle czynią w ww godzinach, nie wspominam tych, którzy pracują trochę dalej, wypada brać wolny dzień, by kupić bilet. Wczoraj właśnie wyszłam godzinę wcześniej z pracy, wcześniej sprawdziłam na stronie MZK, żadnych informacji na ten temat, czyli kasa czynna. Na miejscu okazało się, że nie. Kartka na drzwiach z informacją: Kasa nieczynna w dniach 20-27 grudnia. tyle, że żeby o tym dowiedzieć się należało tam dotrzeć. Kilka osób psioczyli pod drzwiami, ja również. Pan prezes chwali się, że tak wszystko dobrze, a my korzystający z MZK wiemy swoje, nie tylko na temat kontrolerów, są bardzo "do tyłu" w porównaniu z innymi firmami komunikacyjnymi.Takie opinie idą w świat wraz z turystami, którzy mają "okazję" będąc w naszym mieście z komunikacji korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz