Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majdan Ruszowski: Pijany kierowca sprawcą wypadku

Utworzony przez gc70, 18 sierpnia 2009 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Sprawca wypadku to również mieszkaniec gminy Adamów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NA PEWNO KIEROWCA BUSA BYŁ PIJANY??? WIDZIAŁAM GO WCZORAJ NA ULICY A Z TEGO CO WIEM TO TEN DRUGI BYŁ POD WPŁYWEM ALKOHOLU czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałaś go na ulicy bo szuka ratunku..........Nikt trzeźwy w PL nie jeździ lewą stroną. Kierowca PASSATA ma pobraną krew do badania....... Wynik za 3 tygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy takich badań nie robi się od ręki dlaczego musi minąć tak dużo czasu... Owszem widziałem go na ulicy i na pewno nie wyglądał na potrzebującego pomocy.... A skoro prowadziła samochód w stanie nie trzeźwym to dlaczego jest wolny wydaje mi się że nawet gdyby musiał czekać trochę do rozprawy to na pewno nie na wolności podczas spacerów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...