Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TEN tzw. KOD TO TARGOWICA - w większości ludzie myślący o swoich wyłącznie interesach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej Komitet Ochrony Dochodów. Ich dochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru pewnie naliczyl 1000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ZAMOSC! Gonic pisiorstwo zawsze i wszedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare dziady przyszły - oderwani od koryta czas zrobić miejcie młodym i iść na emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mam nadzieję że GW padnie za pół roku - bez dotacji rządowych - dlatego tak organizuje i krzyczy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wpolityce.pl/polityka/275623-dr-zukowski-rozbraja-kod-pacewicz-ewidentnie-organizuje-dla-wyborczej-jezyk-tego-ruchu-to-jest-proba-zrobienia-rewolucji Kwintesencja prawdy o co grają mocodawcy KOD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny. Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów. Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Dziadostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/finanse/tajne-konta-politykow-w-szwajcarskich-bankach-wznowienie-sledztwa,artykuly,598634.html Chyba znaleziono jedne ze źródeł finansowania KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Jeśli ta wasza reklamówka w osobie Marka Kondrata was reprezentuje na marszu, to ja rezygnuję z waszych usług” To zdanie zamyka dyskusję nad tym, KTO SPONSORUJE KOD I PETRU.... rozp to całe towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troszkę za mało jak na Rynek Wielki nie wiedziałem bo sam bym poszedł a byłem w tym czasie w Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś się nauczy liczyć i nie oczernia nasz Zamościan i prawdziwych Patriotów od 95-ciu oszołomów z samorządów dawnej grupy rządzącej z rodzinami, nie chcę wymieniać po nazwiskach ale widzę znajome twarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym zagłębiu ciemnoty znaleźli się jeszcze normalni ? To chyba najazd z zewnątrz. Miejscowych M. Rojek trzyma krótko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się, gdzie był KOD (natępca KORu) w 89 i latach 90-tych , gdy likwidowano masowo zakłady pracy i ludzi wysyłano na bezrobocie. Gdzie oni wtedy byli, czy bronili praw robotników???
 Oni byli w torebkach a Ty zasrany związkowcu  - swoimi nierealnymi żądaniami - rozpieprzyłeś FM,Delię ,ZM itd A co ma KOD z KOR-em. Puknij się człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...