Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna zginął pod pociągiem

Utworzony przez d, 23 kwietnia 2013 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Musiał chcieć się zabić, bo przecież pociągi w Zamościu to jeżdżą "od wielkiego dzwonu". Szukał po prostu śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest w tym kraju chociaz jeden maszynistka ktory nie przejechal w swojej zawodowej karierze czlowieka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylo samobójstwo bo jeszcze krzyczał cos przed smiercią podobno o jakieść "kamili" tak jakby z miłości to zrobil? badz nieszczesliwej miłosci ? nie wiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Musiał chcieć się zabić, bo przecież pociągi w Zamościu to jeżdżą "od wielkiego dzwonu". Szukał po prostu śmierci.
To był LHS więc nie tak rzadko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak tyko czy ktoś wie ze on już raz chciał się zabić? a rodzice co zrobili nic... znęcał się psychicznie nad żoną... i rodzice dobrze o tym wiedzą powinni pomóc synowej a nie jeszcze ją obwiniać .... myślałem że będą mądrzejsi... przecież to ich wnuki ku***!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak tyko czy ktoś wie ze on już raz chciał się zabić? a rodzice co zrobili nic... znęcał się psychicznie nad żoną... i rodzice dobrze o tym wiedzą powinni pomóc synowej a nie jeszcze ją obwiniać .... myślałem że będą mądrzejsi... przecież to ich wnuki ku***!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po pierwsze nie chodził tylko skoczył z wiaduktu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak tyko czy ktoś wie ze on już raz chciał się zabić? a rodzice co zrobili nic... znęcał się psychicznie nad żoną... i rodzice dobrze o tym wiedzą powinni pomóc synowej a nie jeszcze ją obwiniać .... myślałem że będą mądrzejsi... przecież to ich wnuki ku***!!!!!
Masz jakieś złe informacje... to żona psychicznie go wykonczyła. To był zdrowy chłopak ale gdy wezmie sie za żone kur.e to pozniej człowiek sie męczy.. a on widocznie juz nie wytrzymał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie, jak się nazywał, chyba to nie jest tajemnica, pewnie nekrologi już się pokazały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też słyszałam że żona mu sie ku...ła.Szkoda chłopaka,widocznie nie widzial innego rozwiązania:( [*][*][*] PJD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...