Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna zginął pod pociągiem

Utworzony przez d, 23 kwietnia 2013 o 10:40 Powrót do artykułu
Musiał chcieć się zabić, bo przecież pociągi w Zamościu to jeżdżą "od wielkiego dzwonu". Szukał po prostu śmierci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jest w tym kraju chociaz jeden maszynistka ktory nie przejechal w swojej zawodowej karierze czlowieka?
0
to bylo samobójstwo bo jeszcze krzyczał cos przed smiercią podobno o jakieść "kamili" tak jakby z miłości to zrobil? badz nieszczesliwej miłosci ? nie wiem..
0
d napisał:
Musiał chcieć się zabić, bo przecież pociągi w Zamościu to jeżdżą "od wielkiego dzwonu". Szukał po prostu śmierci.
To był LHS więc nie tak rzadko.
0
no tak tyko czy ktoś wie ze on już raz chciał się zabić? a rodzice co zrobili nic... znęcał się psychicznie nad żoną... i rodzice dobrze o tym wiedzą powinni pomóc synowej a nie jeszcze ją obwiniać .... myślałem że będą mądrzejsi... przecież to ich wnuki ku***!!!!!
0
no tak tyko czy ktoś wie ze on już raz chciał się zabić? a rodzice co zrobili nic... znęcał się psychicznie nad żoną... i rodzice dobrze o tym wiedzą powinni pomóc synowej a nie jeszcze ją obwiniać .... myślałem że będą mądrzejsi... przecież to ich wnuki ku***!!!!!
0
i po pierwsze nie chodził tylko skoczył z wiaduktu....
0
Masz jakieś złe informacje... to żona psychicznie go wykonczyła. To był zdrowy chłopak ale gdy wezmie sie za żone kur.e to pozniej człowiek sie męczy.. a on widocznie juz nie wytrzymał
0
Kto wie, jak się nazywał, chyba to nie jest tajemnica, pewnie nekrologi już się pokazały...
0
Też słyszałam że żona mu sie ku...ła.Szkoda chłopaka,widocznie nie widzial innego rozwiązania:( [*][*][*] PJD
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: