Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już dziesiatki dyrektorów z PiS czekają w blokach startowych do objęcia władzy. Taki szatkowski przy nich to małe miki. Już ich guru macierewicz dał popis w stanach. Od głodu ognia i pisu zachowaj nas panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dziesiatki dyrektorów z PiS czekają w blokach startowych do objęcia władzy. Taki szatkowski przy nich to małe miki. Już ich guru macierewicz dał popis w stanach. Od głodu ognia i pisu zachowaj nas panie...
 
Już dziesiatki dyrektorów z PiS czekają w blokach startowych do objęcia władzy. Taki szatkowski przy nich to małe miki. Już ich guru macierewicz dał popis w stanach. Od głodu ognia i pisu zachowaj nas panie...
Właśnie, gotowi do startu: Mulawa, wojciechowski, Soboń = Macierewicze XXI wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba być wrogiem politycznym, wystarczy bez entuzjazmu podchodzić do peeselowskich "osiągnięć" i już się ma olbrzymie kłopoty - oni mobbing traktują jako świetną metodę dyscyplinowania pracownika. 
    A po co grzebał w papierach. Ciekawość to pierwszy stopień....     Niech przyjdzie do korporacji i zacznie grzebać nie w swoich rzeczach to szybko będzi grzebał w trawie na ulicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRÓTKIE PYTANIE?     KTO JEST GORSZY???        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że ludzie głosujący na PiS wciąż myślą że ziemia jest płaska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mawiał Jacek Kurski z PiS "Ciemnu lud to kupi", czy czasem nie jest to prowokacja ze strony PiS, aby kupic sobie głosy wyborców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PIS dojdzie do władzy to pier***lę to i wyjeżdżam z tego kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co byl radnym z ramienia PiS? Oj biedaczek....robic sie nie chce? Koledzy dawali premie za nic a tu trzeba sobie zasłużyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka reakacja marszałka na plus...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam być astronautką, ale wstąpiłam do PIS i zarabiam więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PIS dojdzie do władzy to pier***lę to i wyjeżdżam z tego kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zabierz ze sobą towarzyszy i koleżeństwo z Rady Naczelnej. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PIS du. Szybka reakcja i to się powinno liczyć, a tu z każdej strony plucie. To tylko człowiek. Jeden na całe województwo. Opanujcie się troszeczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że PSL w akcji, ale i tak dostaniecie po kulach po wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry Marszałek, reakcja natychmiastowa. Ciekawe czy w Białej w Zamościu i Kraśniku takie same standardy działania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam dowody na to, że ludzie spoza PO tracili pracę. I co? I nic, bo ich stanowiska przechodziły w lepkie ręce działaczy związkowych, którzy jednocześnie są działaczami PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan Świergoń jest sympatykiem i zwolennikiem Pisu (nie członkiem, bo to raz dwa by wszyło) i chce przez to coś ugrać? Ciekawe co, ze akurat tuż przed wyborami jest tak bardzo dyskryminowany i mobbingowany? wcześniej nie był a teraz sobie przypomniał ze jest? hmmmm.... cytując klasyka z PiS-u "Ciemnu lud to kupi" :). Tyle w sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagoń PRACOWNIKA do roboty !!! Prawda Panie Muszyński ?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Zamościu jest jakiś Word. Na ch***,województwo zlikwidowali i word powinni zlikwidować. Przyjeźdża później taki do Lublina i ani be ani me. Nie umie jeździć. Na egzaminy do Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że chodzi o WORDa do pisania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że chodzi o WORDa do pisania...
Ha ha ja tez a excela maja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...