Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mobbing na poczcie w Hrubieszowie? Sprawę bada inspekcja pracy

Utworzony przez Listonoszcz, 20 czerwca 2010 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Wszędzie jest tak samo ! Niech przyjedzie kontrola do Tomaszowa Lubelskiego i popatrzy co musi Listonosz Dźwigać i Sprzedawać ! Gazety, proszki, płyny, poszewki na pościel, mydła, karty telefoniczne, papier toaletowy, ubespieczenia OC i wiele innych pierd...... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narzekajcie, narzekajcie... Jak nie będziecie handlować gazetami, proszkami, sznurkiem, kredytami Banku Pocztowego. itd. to tak (lekko licząc) 20 % załogi pójdzie na bruk. Jakie będzie obciążenie pracą (bez handlu, ubezpieczeń,Banku) w Hrubieszowie, Tomaszowie, Dorohusku, Krasnymstawie, Sernikach, Nałęczowie, itd ??? Zabraknie kasy jak nic. A tu jeszcze nowe logo Poczty trzeba sfinansować... Na nowym WER przesyłek tyle samo mało co na Pocztowej. Z samych listów i paczek nie ma mowy, nie utrzymamy się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście dodać kartki świąteczne przed świętami, gdzie każda z nas ma 500 do sprzedania, nie sprzedam, muszę kupić dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykul to nie nowość.Na innych pocztach dzieje się podobnie.Trzeba wykazać się przynależnością do banku pocztowego,funduszu emerytalnego (też pocztowego),wykupić prenumeratę gazet itd,itd.Taka normalka wśród pocztowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mobbing, proszę nie rozśmieszajcie mnie. Na poczcie mobbing, wolne żarty. Drodzy pocztowcy (14 lat pracowałem na poczcie - w urzędzie 4 lata), macie (jeszcze) super warunki pracy. Pełen szacunek przełożonych, waleczne związki zawodowe, pełen socjal. A, że trzeba pracowac ? No po prostu trzeba. Jak szefostwo daje zadanie to wykonujemy je. Jak nie sprzedasz kartek, czy proszku, to nie dostaniesz premii. TYLKO premii. I to pewnie tylko CZĘŚCI premii. Pensja jest święta. W terminie. Przypominam, że za niewiele ponad trzy miesiące łącznościówka (dla niewtajemniczonych - 13 pensja). No i wakacje idą, więc dopłata z socjalnego do wczasów, kolonii, obozów. Acha, i jeszcze impreza w październiku z okazji Dnia Łącznośckiowca. Może bony na święta będą ? Na poczcie nie ma lekkiej pracy, to fakt, ale gdzie tu mobbing ? Sfrustrowanych zapraszam do pracy poza pocztę. Nie musi by hipermarket, wystarczy przedstawiciel handlowy. Pozdro dla pocztówek i poczteksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Stefann :Ty to normalnie piszesz jakbys był tym naczelnikiem z Hrubieszowa... twoj profil psychologiczny pasuje do niegi jak ulał! nie rozumiem tylko po co podpisujesz się stefan a nie swoim prawdziwym imieniem??? pozdrowienia dla wszystkich listonoszy z Hrubieszowa! wasz stary kumpel Zbyszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do Stefann :Ty to normalnie piszesz jakbys był tym naczelnikiem z Hrubieszowa... twoj profil psychologiczny pasuje do niegi jak ulał! nie rozumiem tylko po co podpisujesz się stefan a nie swoim prawdziwym imieniem??? pozdrowienia dla wszystkich listonoszy z Hrubieszowa! wasz stary kumpel Zbyszek
profil psychologiczny, no, no.... pojechałeś....profil... aż się uśmiechnąłem... Nie, nie jestem naczelnikiem z Hrubieszowa. Nie życzę wam mobbingu, ale na szczęście daleko wam do niego. Powodzenia życzę - masówka, Lublin 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Pocztowcy wasz temat poruszyliśmy na Forum Pocztowym WZZPP podaje adres Forum WZZPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaję adres bo ten wyzej się nie wyświetla prawidłowo ######www.wzzpp.pl/forum/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre - "kontrola nie wykazała" - może niech pan gODZISZ powie o niej coś więcej - w jaki sposób została przeprowadzona i jakie konsekwencje wyciągnięto wobec pracowników za nie podpisanie pisma pokontrolnego z Warszawy - może niech pochwali się "anonimowymi" ankietami, które wypełnili pracownicy podczas kontroli Cyt. Inspektora kontroli "jeżeli podpiszecie ankiety będą one bardziej wiarygodne i nikt poza działem kontroli nie będzie miał do nich dostępu" Cyt. gODZISZA na spotkaniu z pracownikami "widziałem ankiety i na razie nie będę wyciągał konsekwencji wobec pracowników" - to słynne "na razie" się skończyło i akcja "miotła" ruszyła całą parą. Jenak co się odwlecze to ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie ten frajer naczelniczek nie ma pojęcia że doprowadzi którąś z dziewczyn do samobójstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik z Hrubieszowa ma zajebiste plecy wystarczy sprawdzić jego ZWIĄzki rodzinne ze zwierzchnikami , jeżeli stwierdzi że to nie prawda niech TO WYRAZI NA PISMIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownicy może trochę przesadzają ale to że naczelnik poczty z Hrubieszowa członek partii platformy obywatelskiej ma poparcie swojego dyrektora szefa partii platformy obywatelskiej w Zamościu , to fakt autentyczny. Inni naczelnicy bezpartyjni w podobnych sytuacjach nie mogą liczyć na poparcie swego dyrektora. chciałbym zwrócić uwagę Inspekcji Pracy w Zamościu na inny przykład mobbingu na poczcie w Zamościu otóż mobbing jest stosowany przez kierownictwo Poczty w stosunku do naczelników podczas narad służbowych przeprowadzanych co miesiąc. W celu sprawdzenia tego faktu należałoby przeprowadzić anonimową ankietę wśród naczelników obecnych na naradzie służbowej i zapytać o ich opinię na ten temat. z poważaniem bezpartyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż ja wróciłam na swój stary urząd w gminie Wejherowo, mając konkretne ostrzeżenia co do naszej tzw. św.  trójcy (naczelnik , kierownik i 1 kontrola).Teraz wiem, że ostrzeżenia były słuszne. Mobbing, zastraszanie , poniżanie, niszczenie dóbr osobistych pracowników ( min. wyrzucanie kubków z pomieszczenia o przeznaczeniu kuchennym), celowe skłócanie tak by nikt nikomu nie ufał, powszechne donosicielstwo byle odwrócić daleko od siebie gniew naczelnej, fałszowanie pracowniczych list obecności ( nasza pani naczelna oszukuję , podpisując listę obecności a fizycznie nie ma jej w pracy), naczelnik zezwala na spożywanie alkoholu podczas pożegnań osób odchodzących na PDO i jednocześnie sama pije alkohol, każe zakładać pracownikom konta w pocztowym a potem zwraca im do ręki po 5 zł za prowadzenie konta zupełnie się z tym nie kryjąc jakby było to coś normalnego , byle tylko był wykonany plan, zmusza pozostałych pracowników by brali kredyty i po 2 tyg. rezygnowali a koszty prowizji każe dzielić na pracowników okienkowych i ekspedycyjnych oraz do brania kart kredytowych. Właśnie się dowiedziałam, że była nasza pracownica (ma tytuł magistra) była na rozmowie z Panią Dyrektor w Gdańsku, no cóż jest załamana i nie trudno się domyśleć dlaczego. Pewnie to: przyjaciółka, ciocia, matka, kochanka.....etc  etc naszej naczelnej...  co komu na myśl przyjdzie. Jak długo jeszcze niekompetentni i tak podli ludzie bez wykształcenia i predyspozycji będą nami zarządzać, niech się douczą bo jak widać pozostali w epoce głębokiego komunizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...