Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wygladą jak ....
Ostatnio edytowany 29 czerwca 2009 o 14:24
Zaloguj się, aby oddać głos
0
STYX pedale z Ciecierzyna spójrz na swoja parszywą mordę to może się popłaczesz z rozpaczy.......
0
ooo ja cie!!! aż mnie zatkało jak ja zabaczylem!!!to chyba jakiś żart!
0
Wygląda bardzo dobrze zdjęcia nigdy nie odzwierciedlą oryginału. Znam ją z widzenia
0
STYX napisał:
Wygladą jak żydówka ! ...
To znaczy? Bo mi się młode Żydóweczki strasznie podobają. Z moich obserwacji z nad Morza Martwego twierdzę, że są bardzo urokliwe i wcale mi nie chodzi o ryfki.
0
Monika jest śliczna. Znam Ją i wiem co mówie... Zdjęcia inaczej Ją pokazują, w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza. Monia górą!!
0
Rozumiem, ze przez Was przemawia zazdrość;] Kto jej nie zna , nie powinien jej oceniać..To bardzo ładna i skromna dziewczyna. Założe sie,ze niejedna/ niejeden z Was chciałby sie znależc na jej miejscu i osiagnąć to, co ona osiagnęła...:-P Pozdro dla Ciebie Monia;))
0
tez znam Monike chodzilam z nia do klasy w liceum rzeczywiscie figure ma idealna zawsze faceci za nia szaleli;) i jest bardzo skromna nie unosi sie z ta swoja uroda i nie udaje niewiadomo kogo. Gratulacje Monia:*
0
Pięknie wyglądasz !
0
szczerze ona mi sie niepodoba taka chuda twarz i wyglada jak by miala z 28 lat
0
Wow, ta dziewczyna jest naprawdę piękna! Gratuluje wygranej i życzę sukcesów
0

Dodaj odpowiedź: