Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wygladą jak ....
Ostatnio edytowany 29 czerwca 2009 r. o 14:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX pedale z Ciecierzyna spójrz na swoja parszywą mordę to może się popłaczesz z rozpaczy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo ja cie!!! aż mnie zatkało jak ja zabaczylem!!!to chyba jakiś żart!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda bardzo dobrze zdjęcia nigdy nie odzwierciedlą oryginału. Znam ją z widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Wygladą jak żydówka ! ...
To znaczy? Bo mi się młode Żydóweczki strasznie podobają. Z moich obserwacji z nad Morza Martwego twierdzę, że są bardzo urokliwe i wcale mi nie chodzi o ryfki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika jest śliczna. Znam Ją i wiem co mówie... Zdjęcia inaczej Ją pokazują, w rzeczywistości jest jeszcze piękniejsza. Monia górą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, ze przez Was przemawia zazdrość;] Kto jej nie zna , nie powinien jej oceniać..To bardzo ładna i skromna dziewczyna. Założe sie,ze niejedna/ niejeden z Was chciałby sie znależc na jej miejscu i osiagnąć to, co ona osiagnęła...:-P Pozdro dla Ciebie Monia;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez znam Monike chodzilam z nia do klasy w liceum rzeczywiscie figure ma idealna zawsze faceci za nia szaleli;) i jest bardzo skromna nie unosi sie z ta swoja uroda i nie udaje niewiadomo kogo. Gratulacje Monia:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie wyglądasz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze ona mi sie niepodoba taka chuda twarz i wyglada jak by miala z 28 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow, ta dziewczyna jest naprawdę piękna! Gratuluje wygranej i życzę sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...