Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy z Hrubieszowa znęcał się nad psami

Utworzony przez lok, 12 lutego 2010 r. o 13:44 Powrót do artykułu
myśli że jak ma kasę i karabin to wszystko może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretyn takiemu trzeba odebrać pozwolenie na broń dożywotnie, nie wiadomo, czy jutro nie postrzeli człowieka, który na niego "źle" spojrzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi to największe buractwo... Gorsze niż cyganie wałęsający się pod nogami... Ciekawe, co by cwaniak zrobił, jak ktoś umieściłbym mu w dupsku solidną porcję śrutu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem myśliwy został już ukarany jak zagryziono jemu daniele w Dziekanowie gmina Hrubieszów. Stanisław K to producent tych samych produktów co Józef. Może to jest początek likwidacji konkurencji. Ostatnio w okolicach osiedla Polna powstały 3 pawilony marketowe, a 3w sumie 4 w tej samej okolicy. Konkurencja wzrosła, Obroty na pewno spadły. Jak na 20- tys. miasto 6 marketów to chyba stanowczo za dużo. Przewiduje likwidacje najpierw prywatnych małych sklepików, a potem marketów. Na koniec dodać trzeba, że Panu Józefowi coś ostatnio się nie wiedzie same szkody w mieniu. Pozdrawiam znajomego 1 i 2 -go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w tym dziwnego? Każdy myśliwy to deb*** i psychol ! Sam bym ich chętnie zabijał gdyby mi za to nie groziły sankcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam pytanie dlaczego ten zastrzelony pies i 2 ranne były bez swojego właściciela i chodziły luzem, wg przepisów psy powinny być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
a ja mam pytanie dlaczego ten zastrzelony pies i 2 ranne były bez swojego właściciela i chodziły luzem, wg przepisów psy powinny być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu
Pytanie słuszne, tylko to nie jest sprawa dla tego czy owego myśliwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje śmiertelnie postrzelić "myśliwego" (hah jak go można tak nazwać...) a jego rodzinę ciężko zranić... Wtedy może się czegoś nauczy, a tak będzie przez 2 lata pierdział w stołek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 17:08. Wyprowadzać w kagańcu albo na smyczy w miejscu publicznym. Po polu psy mogą biegać luzem, pod kontrolą. Postrzelonych buców z piórkiem nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń - może mu odbiorą , ale poza tym NIC mu nie zrobią. Ma forsę - da komu trzeba i będzie po sprawie. Zresztą nasz Wymiar (NIE) SPRAWIEDLIWOŚCI, w podobnych przypadkach jest dla sprawców bardzo wyrozumiały. Gdyby karano , tak jak się powinno karać takich sukinsynów, nie ginęłoby tyle bezbronnych stworzeń. Jeśli chodzi o tego myśliwego, to szkoda, że nie znalazł się ktoś , kto by jego pusty czerep odstrzelił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
a ja mam pytanie dlaczego ten zastrzelony pies i 2 ranne były bez swojego właściciela i chodziły luzem, wg przepisów psy powinny być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu
Uważam ,że niektórych ludzi powinno wyprowadzać się na ŁAŃCUCHU i w kagańcu, ze skutymi łapami , aby nie krzywdzili innych istot żywych ( nie tylko psów). Ty się tak nie przejmuj zbytnio wszelkimi przepisami , bo zgłupiejesz do reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol pod kontrolą tzn:z teletaktem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naćpany był. Jak nic. I takie świry dostają pozwolenie na broń !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśliwy? - to nadużycie słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trzymajcie wieśniaki psy w zagrodach swoich wiesniaki chamy najwieksze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba cos chcial upolowac na Forszmak bo slynie z tego dania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...