Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Starym Mieście w Zamościu będzie darmowy Internet

Utworzony przez rupert, 30 września 2010 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Hmm, z tego co pamiętam bezprzewodowy internet był na Rynku w Zamościu już kilka lat temu. Sam wtedy miałem okazję korzystać jak byłem przejazdem w Zamościu. Sygnał był chyba z Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie 2 mln zł ??? na co oni to wydadzą ??? 17 hot-spotów. 17 abonamentów na net z kablówki / tpsa lub innej firmy to będzie 17*60 zł = 1020 zł . Na cały rok z góry 12* 1020 zł= 12240 zł . Do tego powiedzmy 17 routerów za 1000 zł szt = 17000 zł . Razem wychodzi pi razy oko 30000zł i mamy 17 hotspotów To na co pójdzie reszta ? na te infomaty ?? Oświećcie mnie bo może czegoś tu nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To uczelnie zdaje się eksperymentowały . Teraz na Starym Mieście nie da się skorzystać z Internetu. Przym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To uczelnie zdaje się eksperymentowały . Teraz na Starym Mieście nie da się skorzystać z Internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę. Zamość znów wyprzedził inne miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja się cieszę. Zamość znów wyprzedził inne miasta.
Taa chyba Chełm czy Białą Podlaskę z innymi raczej nie może konkurować patrz podobne miasta na Podkarpaciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggg napisał:
Taa chyba Chełm czy Białą Podlaskę z innymi raczej nie może konkurować patrz podobne miasta na Podkarpaciu.
W Hrubieszowie tego nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w tym infomacie nie będzie rozkładu PKP, a PKS to ze swoim taborem nie powinien się tam znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Hrubieszowie tego nie mają.
To mniejsze miasto jak Zamość, dlatego porównania nie są na miejscu. Porównuje się podobne miasta, głównie po liczbie mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
To mniejsze miasto jak Zamość, dlatego porównania nie są na miejscu. Porównuje się podobne miasta, głównie po liczbie mieszkańców.
Szczebrzeszyn jest mniejszy od Hrubieszowa, a Internet bezpłatny też im założą. Może więc porónajmy Hrubieszówm do Szczebrzeszyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hrubieszowie jest jeden darmowy HotSpot, niby nic ale zawsze jednak;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównań jest tyle ,zastanów się Zamość w tym zakresie jest daleko w tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może mi ktoś powie jak oglądać rynek wielki i nie tylko,przez kamerę internetową.Od zimy nie mogę Was odwiedzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kamerka juź od dluszego czasu mnie nie dziala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok wyborów. Miasto udaje, że coś robi. Państwu już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tyle polskich miast ma internet oparty na światłowodach po 50Mb/s+ w cenie takiej jak my mamy za max 2Mb/s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie to jest ten darmowy internet czy go nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waluśśśśśśkaaaaa napisał:
Mam pytanie to jest ten darmowy internet czy go nie ma
NIE MA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** wam w cyce pipki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...