Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka to sprawiedliwosc ,malolatow zamykaja na kilkanascie lat za glupstwa, a takiego co przystawi pistolet do glowy to tylko do 15 lat.A dopiero jakby doszlo do tragedi to by poszedl siedziec na moze na 17 hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlatego należy płacić kartą a nie gotówką.
0
To w końcu ile ukradli 12000 czy 10.900 bo ta wóda chyba nie kosztowała 1100
0
kjjg napisał:
To w końcu ile ukradli 12000 czy 10.900 bo ta wóda chyba nie kosztowała 1100
A czy to wazne ile, wazne ze czlowiekowi broni do glowy przylozyli a takie przezycie moze miec wplyw na cale zycie
0
Gość napisał:
A czy to wazne ile, wazne ze czlowiekowi broni do glowy przylozyli a takie przezycie moze miec wplyw na cale zycie
Wiem coś o takich przeżyciach jeżdżę na taxi parę ładnych lat,chodziło mi tylko o rzetelność podawanych informacji
0
Mam jeszcze pytanie po kiego ch..a mam wpisywac jakieś durne literki ,cyferki z tego niby kodu?Do czego to służy?
0
A może wcale nikt nie napadł, a to że na Orlenach nie ma kamer to norma. Ciekawe kto za to teraz zapłaci?? Ktoś tu napisał, ze lepiej płacić kartami-tak to jest jak sobie wieśniak "kunto" w banku założy i kartę do bankomatu dostanie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: