Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje dwóch młodych mężczyzn. Audi dachowało i uderzyło w drzewo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 19:16 Powrót do artykułu
Czy gdyby tam był fotoradar to jechałby jak głupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie wiedzili, że siadaja z pijanym kierowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufff... a wczoraj myślałem, że to była tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nachlany mistrz  na starym ruplu,kontra  drzewo!,remis !! mistrz ma gnaty połamane,trzeźwieje,żadnego odszkodowania tak on jak i rodzina nie dostaną  i to jest świetna wiadomość !!  rupel rozbebeszony!!  zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nachlany mistrz  na starym ruplu,kontra  drzewo!,remis !! mistrz ma gnaty połamane,trzeźwieje,żadnego odszkodowania tak on jak i rodzina nie dostaną  i to jest świetna wiadomość !!  rupel rozbebeszony!!  zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca może wcale nie pił tego dnia. Po prostu może nie zdążył  wytrzeźwieć po Sylwestrze (Nowym Roku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cb napisał:
Kierowca może wcale nie pił tego dnia. Po prostu może nie zdążył  wytrzeźwieć po Sylwestrze (Nowym Roku).
nie zdążył to jedynie wykształcić czegoś w głowie by wiedzieć że następnego dnia nadal może być pod wpływem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po artykule wlosy staja deba,mlodzi bez doswiadczenia i szybkosc a wynik tych faktow tylko zasmuca.Natomiast debilne komentarze swiadcza o tym,ze glupcom wszystko wolno.Otoz NIE!!!!!!.Los jest msciwy,nikczemnosc karze sie sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tak mlodych ludzi ale glupota ludzka nie zna granic im juz wszystko. jedno ale co przezyja rodzice i rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pja i jada ot kierowcy z banni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzine poszkodowanych prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs0401bi@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Redaktor nie chce być posądzony o umniejszanie winy ("wybielanie") pijanego sprawcy to proponuję słowo "niespełna" (w ostatnim zdaniu) zamienić na "niemalże" /...promil alkoholu/. Myślę, że wydźwięk będzie bardziej odpowiedni. Wiem, czepiam się :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nachlany mistrz , na starym ruplu,kontra drzewo,2:0 dla drzewa !! mistrz na oddziale intensywnej terapii,ma połamane gnaty,już nie uszkodzi żadnego drzewa  i to jest świetna wiadomość !! zrobiło się bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...