Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
takie same bolączki i kosztowne praktyki są w Hrubieszowie tyle tylko że tutaj brak radykalnych cięć personalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pan szkałuba dziesięć lat temu nie wyciągał z dołka fabryk mebli w zamościu?????przyglądał się na to ..... czyżby teraz osiągnął taką moc uzdrowiciela ?,a może to po przez seanse w swojej prywatnej jaskini solnej??? ja bym się na ich miejscu nie cieszył,ludzie za rok staną znowu do wyborów i pewnie teraz ci nowi będą z pod kuloną kitą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd pan "członek"Szkałuba ma takie wiadomości na temat termomodernizacji.jeżeli się nie mylę to on nawet nie ma wyższego wykształcenia a operuje w artykule słownictwem technicznym,czyżby skończył WAT???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie pamięć nie myli to Sadło był już prezesem w tej nieszczęsnej spółdzielni.Mój ojciec nosił mu koniaczki żebydostać mieszkanie.ta wtedy było dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedno .czyżby "członek"szkałuba szykował sie na dyr.ZRK?z jego umiejętnościami i wykształceniem to życze dużo szczęścia temu zakładowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ja byłem na tym walnym zgromadzeniu .Przeciż to były cyrki Legion maryjny i inne dewocjonalia.skład rady -porażka!p.Bałabuch-gospodyni domowa,jakie ona ma kwalifikacje do pełnienia tej funkcji?ktoś mi odpowie!?Szkałuba -wieczny "członek" zarządu ,Sadło -były prezes,Chachuła "szwagier "prezesa ,były wojskowy.Toż to sam ZBOWiD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...