Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

nIEKTORZY SA NIWINNI

Utworzony przez zMc WARIATY, 10 marca 2008 o 09:10
nie wiecie jak to bylo to nie pierdo**cie niektorzy sa niewinni i ja to wiem bo podejrzani sa jako potencjalni skazani a sami skitrani za mondurami sa bezkarni i tak jest i tak bedzzie 3mcie sie ziomki pozdr0
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zMc WARIATY napisał:
nie wiecie jak to bylo to nie pierdo**cie niektorzy sa niewinni i ja to wiem bo podejrzani sa jako potencjalni skazani a sami skitrani za mondurami sa bezkarni i tak jest i tak bedzzie 3mcie sie ziomki pozdr0
masz racje ziomal, psy zawsze miały lepiej, bo im sie wierzy na słowo, pewnie tak jak tu.3m sie. pozdro
0
shox napisał:
masz racje ziomal, psy zawsze miały lepiej, bo im sie wierzy na słowo, pewnie tak jak tu.3m sie. pozdro
Ty tez sie 3m JP
0
to nie do końca prawda
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: