Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa filia WORD. Egzamin na prawo jazdy można już zdawać w Biłgoraju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2017 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Dlaczego jeździli do Tarnobrzega skoro bliżej do Zamościa (woj.lubelskie)??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego jeździli do Tarnobrzega skoro bliżej do Zamościa (woj.lubelskie)??
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bo w Biłgoraju panuje potężna niechęć do Zamościa. Paniał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Zamość jest trudniejszym miastem do jazdy. Więcej skrzyżowań, świateł w tym tzw. sygnalizacji ogólnych. Osoba, która uczy się jeździć lepiej sobie poradzi gdy zna miasto albo gdy nie ma trudnych skrzyżowań. Mimo wszystko patrząc na statystyki zdawalności w WORD, to Zamość wypada bardzo dobrze, chyba nawet najlepiej w województwie i jeden z lepszych w kraju. Z kolei najgorzej wypadł Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wrzucaj jakiś pseudokibolowskich treści. jak egzaminatorzy twierdzili że w Tarnobrzegu łatwiej to jeździli do Tarnobrzega, i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdałem za 1 razem w Tarnobrzegu. Żona zdawała w Zamościu 5 razy aż powiedziałem dość. Pojechałem z nią do Tarnobrzegu i zdała tam za 1 razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka ze nie miejsce zdawania ma znaczenie a posiadanie wiedzy i poziom stresu.. jak chodzilam do Autojaru na Kabatach na kurs to nauczylam sie nie tylko dobrze jezdzic ale takze teorie mialam w malym palcu.. Pan Kamil ktory mnie uczyl to super czlowiek z profesjonalnym podejsciem... gdyby kazdy uczyl tak jak on to kursanci zdawaliby na 1 maks 2 podejsciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...