Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchody 90 rocznicy Bitwy pod Komarowem

Utworzony przez BASSIA, 29 sierpnia 2010 r. o 21:26 Powrót do artykułu
JA TYLKO ZAPYTAM WŁADZE GMINY KOMARÓW I CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA "BITWY" CZY WIEDZĄ JAKIE BYŁY POCZĄTKI TYCH UROCZYSTOŚCI, KTO BYŁ POMYSŁODAWCĄ I OD CZEGO TO SIĘ ZACZĘŁO W LATACH 80 ?... POZDRAWIAM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiedzi szumne... nie powaliło na kolana.Zwykła komercja choć wysiłku pewnie kosztowało.W ubiegłym roku bardziej przypadło mi do serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzą, wiedzą i pewnie to ich zasługa. Ojców sukcesu jest wielu. Ale od roboty kilku - jak widać z efektem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka. Za rok pojadę na grzyby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co za analfabeci piszą teksty w Dzienniku? Czy oni czytają te teksty przed puszczeniem do druku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem pierwszy raz i podobało mi się zarówno od strony samego widowiska jak i od strony organizacyjnej (biorąc pod uwagę fakt, że to nie metropolia).Oczywiście wszystko zależy od tego, czy jest dobra widoczność i czy dobrze słychać komentarz. Denerwują mnie natomiast ludzie, którzy na taką imprezę przyszli tylko po to żeby napić się piwa.Oni to są największymi "znawcami" tematu i mają najwięcej do powiedzenia. Chylę czoła przed grupami rekonstrukcyjnymi, (którzy są tylko amatorami a tak potrafią przykuć uwagę) min. za to,że oddają hołd naszym ojcom, za ich poświęcenie dla kraju. Ja staram się też oddać hołd bohaterom, po przez uczestnictwo w takich imprezach jako widz i przez pamięć o nich. Biorąc pod uwagę BRAK POLITYKI HISTORYCZNEJ "naszego rządu" ,tym wszystkim amatorom należy się wielki szacunek.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej skromnej ocenie rekonstrukcję zaczyna tracić spontaniczny charakter. Jedynie w trakcie samej inscenizacji widać było nieco kawaleryjskiej fantazji ale to mało w porównaniu z poprzednim rokiem.Można polemizować z komentarzem podczas inscenizacji;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż moim skromnym zdaniem widza. inscenizacja była godna pochwały. doceńmy trud uczestników i organizatorów mam na myśli oczywiście stowarzyszenie. ogromnym wyzwaniem logistycznym było przyjęcie takiej wielkiej ilości koni i ludzi. i zapewnienie im wszystkiego czego trzeba. sama rekonstrukcja była widowiskowa były pewne nie dociągnięcia, ale nie zapominajmy że parę dni wcześniej był film i ci sami ludzie uczestniczyli w nim. co też dało się odczuć w dniu bitwy. osobiście uważam iż negatywne opinie biorą się z nie znajomości realiów tygodnia poprzedzającego bitwę. podsumowując było wybornie. dla nie zgadzających się ze mną mam jedno zdanie sami se zorganizujcie lepszą imprezę!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...