Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odkopali szczątki ofiar zbrodni komunistycznych? IPN przejął śledztwo

Utworzony przez marcin, 28 sierpnia 2012 o 19:48
..niejeden oprawca legitymuje się chociażby w przychodni legitymacją kombatanta i pcha sie poza kolejką do lekarza bo jest "zasłużony".Zyje choć nie powinien żyć w ogóle i to z sowitej emerytury .Śmieje się w twarz dawnym ofiarom i szydzi z prawa i Państwa.Skur...syn cieszy się ogólnym szacunkiem "bo to miły starszy Pan co zawsze mówi dzieńdobry".Szlag mnie trafia jak sobie uzmysławiam,że nic i nikt tym draniom nie jest w stanie nic zrobić i że dożyją końca swoich dni nie nękani ani nie niepokojeni będac poza prawem.A kości co chwila odkopujemy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kopią i kopią i nic z tego nie wynika. Gdzie są sprawcy tych mordów?. Chyba robicie po to aby mieć cały czas pensję a reszta się nie liczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ważne jest też żeby ludzie młodzi wiedzieli że polskich patriotów mordowali głównie żydzi .Zyskiwali wiele ,przejeli władzę dzieki bolszewikom Większość z nich zmieniła nazwiska ,niektórzy po parę razy .Zyja ich dzieci i wnuki wśród nas ,widzimy ich często w mediach ,sejmie itp.itSTENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU śYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU śydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości Ŝycia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje Ŝydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, Ŝe rządzą wysunięci na czoło Polacy, a śydzi nie odgrywają w państwie Ŝadnej roli. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w poŜądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najwaŜniejszymi działami - prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.. Temat rzeka ,dlatego IPN będzie kopał a bandziorów nigdy sie nie ukarze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
Ważne jest też żeby ludzie młodzi wiedzieli że polskich patriotów mordowali głównie żydzi
Ważne jest żeby wszyscy wiedzieli że tak zwani "polscy patrioci" (tak zwani - bo sami siebie tak nazywaną, choć ich postawy i czyny często niewiele wspólnego mają z patriotyzmem) w rzeczywistości są małymi zakompleksionymi, chorymi na nienawiść i ziejącymi agresją ludzikami. "Kij im w oko"!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
schaboszczak napisał:
Ważne jest żeby wszyscy wiedzieli że tak zwani "polscy patrioci" (tak zwani - bo sami siebie tak nazywaną, choć ich postawy i czyny często niewiele wspólnego mają z patriotyzmem) w rzeczywistości są małymi zakompleksionymi, chorymi na nienawiść i ziejącymi agresją ludzikami. "Kij im w oko"! [/quote]Kiedyś tacy jak ty pomagali mordować a teraz żołosny nieuku ze spranym mózgiem nie znający historii tylko wyzywacie ,prawdy nie da sie pogrzebać ,chociaż takie ludziki twojego pokroju chcieliby zapomnieć o potwornościach zbrodnii popełnianych na polskich patriotach . [quote name='schaboszczak' timestamp='1346230931' post='668535'] Ważne jest żeby wszyscy wiedzieli że tak zwani "polscy patrioci" (tak zwani - bo sami siebie tak nazywaną, choć ich postawy i czyny często niewiele wspólnego mają z patriotyzmem) w rzeczywistości są małymi zakompleksionymi, chorymi na nienawiść i ziejącymi agresją ludzikami. "Kij im w oko"!
Nick adekwatny do poziomu umysłowego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
schaboszczak napisał:
Ważne jest żeby wszyscy wiedzieli że tak zwani "polscy patrioci" (tak zwani - bo sami siebie tak nazywaną, choć ich postawy i czyny często niewiele wspólnego mają z patriotyzmem) w rzeczywistości są małymi zakompleksionymi, chorymi na nienawiść i ziejącymi agresją ludzikami. "Kij im w oko"!
Gnij ubecka mieirnoto, tym Bohatermom do pięt nie dorastasz. Założę się że jesteś potomkiem Ubeka albo truchła Nkwódzisty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: