Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAKBY POJECHAŁY ROWERAMI, JAK ZA MOICH CZASÓW TO NIC BY SIĘ DZIECIAKOM NIE STAŁO. OD RUCHU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU JESZCZE SIĘ NIC NIKOMU NIE STAŁO. ZAMIAST PAŚĆ BRZUCHY PRZED KOMPUTERAMI I TV NA ROWER I DO SZKOŁY, A MÓŻG JAK SIĘ PRZEWIETRZY TO I FUNKCJONOWAĆ MOŻE ZACZNIE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sorry żadam zniesienia opłaty paliwowej,gdzie my żyjemy cała Lubelszczy to już jedna wielka DZIURA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sorry żadam zniesienia opłaty paliwowej,gdzie my żyjemy cała Lubelszczyzna to już jedna wielka DZIURA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O proszę, a taki to Kuropatwa miał być wspaniały drogowiec, a tu dzicz. Ludzie! XXI wiek i zajęcia w szkołach odwoływane bo drogi dziurawe?! Szok!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to wyłącznie wina roztopów? już w ubiegłym roku niektórzy mieszkańcy mieli uwagi do niszczenia dróg przez samochody wożące buraki a teraz jeszcze doszły te które wożą sprasowaną słomę. Roztopy mają swój udział ale budowa pod wyborców gdy asfaltem pokrywa się żwirówkę bez utwardzania korony drogi to zbędny wydatek. Drogi w gminie są na etapie lat 80 a sprzęt rolniczy i środki transportu idą na przód. Nic dziwnego że mamy sytuację jaką mamy. Wójt powinien poprosić sąd aby skazywanych na grzywny kierował do ich odpracowania na rzecz gminy przynajmniej poprawili by nasypy przy drogach bo znowu okaże się że nie ma pieniędzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo w Polsce wcale nie potrzeba zimy żeby stwierdzić stan klęski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie zbliżają się wybory jak chcecie jeździć po drogach i nie stracić koła to nie głosujcie na Kuropatwę
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: