Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarżyli dystrybutor, a winny był bak

Utworzony przez edi, 15 marca 2008 o 01:08 Powrót do artykułu
Nowe skody mają pojemnosć ok. 55 litrów, ale też można w nie lać więcej. Doświadczeni kierowcy o tym raczej wiedzą. Zresztą tak dokładnie tego wszystkiego wyliczyć się chyba nie da.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skodziarze,omijać serwiz "ZAGIEL".NIe dosyć że drogo,to jeszcze nie naprawią a nawet posują!!!Wiem to z własnego doświadczenia.
0
edi: chyba bogaci kierowcy, bo kogo teraz stać na 60 litrów benzyny???
0
Miałem kiedyś podobną sytuację. Ale skody to i tak najlepsze samochody na świecie!
0
Tak jest. potwierdzam. Do służbowej skody fabii którą jeżdżę wchodzi ok. 6 litrów wiecej paliwa niz podaje producent.
0
Podobno te baki do skody produkują gdzieś pod Lublinem?
0
BO SKODY TO SĄ DLA" TYCH W KAPELUSZACH " ONI NIE ZWRACAJĄ UWAGI NA TAKIE DROBIAZGI.
0
Nie gumowy nie ustawienie i nie przewody, które nigdy nie sa puste ( fabryka przestrzega jazdą do zera) Skoda fabia jak wszystkie samochody tworzy w zbiorniku poduszkę powietrzna jako zabezpieczenie zbiornika przed zmianą objętości paliwa i ewentualnym rozerwaniu zbiornika przy wzroście temperatury ( samochód pozostawiony na słońcu ) Dodatkowo zbiorniki posiadają przewód odpowietrzający z tym że w Fabii we wlewie paliwa na przewodzie tym jest zawór z dźwignią,[/b] która po naciśnięciu kołnierzem na pistolecie dystrybutora, pozwala na wypuszczenie powietrza ze zbiornika (poduszki powierza), a w to miejsce wlanie większej ilości paliwa, można to zrobić bezwiednie lub celowo. Oto cała zagadka gumowego zbiornika
0
Ot, kłopot.
0
Zatankowałem do Fabii II 55,62 litra dystrybutor nr. 5 benzyny na stacji Statoil przy ul.Jugosłowiańskiej przy palącym się w połowie dolnym kwadracie wskażnika paliwa . Jak to możliwe ,pojemność zbiornika wynosi 45 litrów ?
0
To jest prawda mam skodę nominalny bak ma 45l ale naciskają przycisk w wlewie paliwa pistoletem można zatankować 54l a na rezerwie przejechane jest 50km.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: