Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskarżyli dystrybutor, a winny był bak

Utworzony przez edi, 15 marca 2008 r. o 01:08 Powrót do artykułu
Nowe skody mają pojemnosć ok. 55 litrów, ale też można w nie lać więcej. Doświadczeni kierowcy o tym raczej wiedzą. Zresztą tak dokładnie tego wszystkiego wyliczyć się chyba nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skodziarze,omijać serwiz "ZAGIEL".NIe dosyć że drogo,to jeszcze nie naprawią a nawet posują!!!Wiem to z własnego doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi: chyba bogaci kierowcy, bo kogo teraz stać na 60 litrów benzyny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedyś podobną sytuację. Ale skody to i tak najlepsze samochody na świecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest. potwierdzam. Do służbowej skody fabii którą jeżdżę wchodzi ok. 6 litrów wiecej paliwa niz podaje producent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno te baki do skody produkują gdzieś pod Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO SKODY TO SĄ DLA" TYCH W KAPELUSZACH " ONI NIE ZWRACAJĄ UWAGI NA TAKIE DROBIAZGI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gumowy nie ustawienie i nie przewody, które nigdy nie sa puste ( fabryka przestrzega jazdą do zera) Skoda fabia jak wszystkie samochody tworzy w zbiorniku poduszkę powietrzna jako zabezpieczenie zbiornika przed zmianą objętości paliwa i ewentualnym rozerwaniu zbiornika przy wzroście temperatury ( samochód pozostawiony na słońcu ) Dodatkowo zbiorniki posiadają przewód odpowietrzający z tym że w Fabii we wlewie paliwa na przewodzie tym jest zawór z dźwignią,[/b] która po naciśnięciu kołnierzem na pistolecie dystrybutora, pozwala na wypuszczenie powietrza ze zbiornika (poduszki powierza), a w to miejsce wlanie większej ilości paliwa, można to zrobić bezwiednie lub celowo. Oto cała zagadka gumowego zbiornika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatankowałem do Fabii II 55,62 litra dystrybutor nr. 5 benzyny na stacji Statoil przy ul.Jugosłowiańskiej przy palącym się w połowie dolnym kwadracie wskażnika paliwa . Jak to możliwe ,pojemność zbiornika wynosi 45 litrów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawda mam skodę nominalny bak ma 45l ale naciskają przycisk w wlewie paliwa pistoletem można zatankować 54l a na rezerwie przejechane jest 50km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny wlałem 56litrow przy pustym baku... Skody tak chyba mają bo tankuje na renomowanych stacjach a urząd miar bada takie stacje bardzo często więc raczej nie ma możliwości że aż tak oszukuje... Tylko zawsze tankując pusty bak ja czuję się oszukany jak zamiast 46 wchodzi 56 bo w końcu to 50zl zł więcej... Mam nadzieję że przynajmniej te paliwo nie ucieka z baku tak szybko jak się nalewa. No cóż zamiast 200zl rachunek 250zl w skali roku to duża różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...