Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park w Tomaszowie Lubelskim wygląda jak chlew

Utworzony przez Gość, 29 marca 2010 r. o 14:48 Powrót do artykułu
A do kogo Pani Jadzia ma pretensje? Do urzędników? Przecież to sami Tomaszowianie brudzą,szczą,piją i sr**ją w tym parku. Jak hołota tam mieszka to niech się nie dziwią, że brudno wokoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy zeby przyjechali turysci,zwiedzali nasze strony.Tylko jakie wywioza wrazenia . Nigdy tu nie wróca bo po co.Nie tak wyglada Europa w UE w XXI wieku. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pocieszenie powiem, ze tak jest w bardzo wielu miejscach. Wczoraj wybrałam się na długi spacer po lesie. Oto jakie cuda ujrzałam wśród rozwijajacej się zieleni: cala fura zużytych pampersów wyrzucona tuz przy drodze,rozrzucona odziez - począwszy od butow, przez spodnie /calkiem dobre dżinsy/ az po bielizne. Swoja droga, gorący to musiał być osobnik rozwalony komputer, klozet razem ze spłuczką, polamana lodowka bez drzwiczek.. Slady typu "zalewamy ból życia" czyli kubeczki wiszące na drzewkach, masa pustych butelek po wodzie ognistej, resztki jedzenia, plastiki - to standard, na który nawet nie zwraca się uwagi.Jaki wniosek: TAK OTO PREZENTUJE SIĘ POLSKA KULTURA. NIESTETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to tam w Tomaszowie macie park?-bo ja myślałem,że to chlew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sikanie "po francusku"-"lejnamur".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Sikanie "po francusku"-"lejnamur".
ha ha dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej przyjedzcie do Świdnika zrobcie zdjecie parku tam to dopiero jest syf!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnie z niego korzystają to i nic dziwnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
lepiej przyjedzcie do Świdnika zrobcie zdjecie parku tam to dopiero jest syf!!!!!
tam wszędzie jest syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę czasu od tych śniegów już minęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sikający koleś za drzewem jest ekstra. To normalny widoczek. A przecież obok w starostwie jest kibel. Za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto widać kresy wschodnie, Staroście ani urzędnikom to nie przeszkadza widać przywykli jak codzień się napatrzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle nic nie można zrobić? Pora chyba zmienić ludzi władzy. Może import emeryta z Kielc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~WuJo~ napisał:
Jak zwykle nic nie można zrobić? Pora chyba zmienić ludzi władzy. Może import emeryta z Kielc?
A co tu nawet najlepsza władza może zdziałać? Cham zawsze będzie chamem i będzie szczał i srał gdzie stoi - nieważne czy park, skwerek, centrum miasta. Tutaj każdy z osobna musi działać. Piętnować brudasów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co tu nawet najlepsza władza może zdziałać? Cham zawsze będzie chamem i będzie szczał i srał gdzie stoi - nieważne czy park, skwerek, centrum miasta. Tutaj każdy z osobna musi działać. Piętnować brudasów!
Zgadzam się, sam mieszkam w Tomaszowie. W parku jest mnóstwo koszy, praktycznie przy każdej ławce. Ale chamy wolą rzucać buteli i śmieci pod siebie a na deser ławke rozj****. Tak sie bawi gimnazjum w Tomaszowie.... przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten park wszystko mówi o właścicielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powiem nawet patroluje Park codziennie po 4 razy ale co z tego skoro na tym się najczęściej kończy bo oni w ogóle nie robią to co do nich należy tylko jeżdzą i jeżdzą a straż miejska to są czarnuchy którzy nawet szkoły porządnej nie mają skończonej tylko po znajomościach aż wstyd patrzeć co wyprawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesław napisał:
Policja powiem nawet patroluje Park codziennie po 4 razy ale co z tego skoro na tym się najczęściej kończy bo oni w ogóle nie robią to co do nich należy tylko jeżdzą i jeżdzą a straż miejska to są czarnuchy którzy nawet szkoły porządnej nie mają skończonej tylko po znajomościach aż wstyd patrzeć co wyprawiają.
Czesław, Ty przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. postaraj sie to zrobić ze zrozumieniem. Wiesz coś o zdaniach albo o znakach interpunkcyjnych? Słuchaj, poproś kogoś kto skończył chociaż szkołę podstawową i powiedz mu co chciałeś napisać, możę ggdy on to zrobi to ja Cię zrozumiem. Teraz niestety nie wiem Co chciałeś innym "przekazać". Aha, a jaką to "porządną szkołę" Czesłąw ukończyłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesław napisał:
Policja powiem nawet patroluje Park codziennie po 4 razy ale co z tego skoro na tym się najczęściej kończy bo oni w ogóle nie robią to co do nich należy tylko jeżdzą i jeżdzą a straż miejska to są czarnuchy którzy nawet szkoły porządnej nie mają skończonej tylko po znajomościach aż wstyd patrzeć co wyprawiają.
Czesław, Ty przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Postaraj sie to zrobić ze zrozumieniem. Wiesz coś o zdaniach albo o znakach interpunkcyjnych? Słuchaj, poproś kogoś kto skończył chociaż szkołę podstawową i powiedz mu co chciałeś napisać, możę gdy on to zrobi to ja Cię zrozumiem. Teraz niestety nie wiem Co chciałeś innym "przekazać". Aha, a jaką to "porządną szkołę" Czesław ukończyłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walona propaganda wale was, właśnie naje***y z parku wruciłem i co ??? Dajcie młodzierzy jakieś zajęcie a nie karzećie ich za picie piwa 100zł. zróbcie miejsce gdzie mogą się spotykać rozwijać pasję itp. Np. w tomaszowie ilu ludzi nagrywa rap zróbcie studio w tdk gdzie karzdy bedzie mugł przyjść i nagrać (1 bedzie zajęcie dla mołodych ludzi 2 będą będą rozwijać swoją pasję 3 nie będą niszczyć parku). A no bo w TL co można robić ? pić piwo w parku... innej alternatywy nie ma. Tylko to co można robić w TL, to zapisac sie to pieśni i tanca to młodych nie jara, zróbcie zajęcia z tańcu hip hop, bo to co młodzieży sie proponuje wymyślają jakieś zgredy po 50. wybaczćie za forme wypowiedzi ale pod wpływem ale chyba karzdy mnie zrozumiał. PZDR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...