Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem,widziałem,jest śliczna ta cerkiew.J.S. z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna. Dobrze że nie podzieliła losu kilkuset innych wysadzonych w powietrze w 1938 roku. Akcję przeprowadził Rząd Polski pod patronatem Kościoła Katolickiego. Po 5 latach był odwet zwany Rzezią Wołyńską. Historia uczy......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cerkiew lizała d... carom i wszelkiej innej obcej swołoczy. A dziś potrzebna nam jest jak pryszcz na d.... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalnie rok temu pojechałem do Hrubieszowa ale tak sie rozczarowałem, że szok. prawie wszystko zniszczone te plomby po PRLu straszne !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piękna. Dobrze że nie podzieliła losu kilkuset innych wysadzonych w powietrze w 1938 roku. Akcję przeprowadził Rząd Polski pod patronatem Kościoła Katolickiego. Po 5 latach był odwet zwany Rzezią Wołyńską" niestety to prawda tylko tak trudno nam się do tego przyznać, skąd to się wzieło. Obie strony są winne i tyle. Ale za chwilę będą komentarze .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale 30 lat temu były piękne złocone kopuły. A teraz co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1875 rok to kasata przez carat kościoła unitów i właczenie unitów siłą do cerkwii prawosławnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale 30 lat temu były piękne złocone kopuły. A teraz co?
Co za bajki opowiadasz? 30 lat temu to były z blachy ocynkowanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...