Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany \"opiekował się” kolonistami

Utworzony przez wicka, 5 sierpnia 2008 r. o 19:00 Powrót do artykułu
I co z tego, że był pod wpływem alkoholu? Lekarze też bywają i jeśli nikomu nic się nie stało, to wracają do swojej pracy, na swoje stanowiska. Konstytucja gwarantuje nam równe traktowanie! A z dzisiejszą młodzieżą na trzeźwo strach pracować. W dodatku w wakacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie pracuje sie 8 odzin , a potem moge robić co chce . Na koloniach od wychowawców żąda się by opieowali się dziećmi 24 godziny non stop. Nie jest to zgodne z kodeksem pracy Płaca na koloniach jest niższa od średniej krajowej. POdczas odwiedzin rodzice przyjeżdżają w odwiedziny jak na piknik i częstują wychowawcę alkoholem. Przecież to tlko człowiek i ma swoe słabości. Należy apłacić ludziom adekwatnie do ich wysiłku, by rodzice im ne dopłcali wódą. Mam 65lat i przeprowadziłam ok 70 turnusów. Nikt mi niczego nie zarzucił. Stoję po stronie wychowawcy . Rodzice jeżeli chcecie właściwej opieki to zacznijcie oceny od siebie . Niektóre dzieci sa ne wychowane. Sama się tez kiedus raz napiłam gdy urwisy poszła spac. Praca na kollonii t bardzo ciezka praca . Obecnie nie podejmę się tego bo młodzież jes trudna a rodzice jeszcze gorsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...