Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
E tam, pewnie się okaże, że płot nagle mu zabiegł drogę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest dla kogos ogromna tragedia... a nie, ze "plot sie okaze..." czy chciałbyś być "pseudointeligencie" na jego mijscu? Bo nie mów mi, że Ty nie pijszesz w ogóle alkoholu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się tak stróż prawa zachowuje to od razu na zbity pysk powinien lecieć - brawo panie komendancie. Jest dużo chętnych którzy będą szanować swoją pracę i być przykładem dla tych których ścigają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfsd napisał:
to jest dla kogos ogromna tragedia... a nie, ze "plot sie okaze..." czy chciałbyś być "pseudointeligencie" na jego mijscu? Bo nie mów mi, że Ty nie pijszesz w ogóle alkoholu...
Tragedia to magła być jakby ten pustak kogoś zabił, a tak na szczęście dla społeczeństwa nikomu nic nie zrobił. Ja osobiście piję akohol ale jak wypiję to nie jeżdże a tym bardziej powinien to wiedzieć policjant a jak nie wie to nie zasługuje żeby nim być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że emeryturka policyjna mu przeszła koło nosa za tak cieżkie naruszenie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijani są wszędzie, nie tylko w Policji, pijaństwo jest promowane, popatrzcie np. na programy rozrywkowe z których wynika, że pijany jest cool, albo ten co ma rano kaca tez jest cool bo był na "imprezie", na świecie też przecież dobrze wiecie wszyscy - mamy opinie pijaków, policjant też jest członkiem naszej społeczności i też nie chce "odstawać" moim zdaniem to niesprawiedliwe aby policjanta wyrzucać z pracy za to co w przypadku innych zawodów jest tolerowane, wjechał w płot a że jest policjantem był pod dodatkową presją i chciał jak najszybciej wycofać i dlatego pewnie stuknął w drugie auto, widziałem w programie "drogówka" jak facet dmuchnął i pokazało mu ponad 2 promile i policjant mówi: ma pan ponad dwa promile a on na to: to nie dużo ja wytrzymuję ponad cztery i jadę .... nie wszyscy się więc stresują, nie znaczy to, że popieram pijaństwo za kółkiem gdyż sam nie piję ale nie kopmy leżącego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert, jesteśmy z Tobą, jakoś tam będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
pijani są wszędzie, nie tylko w Policji, pijaństwo jest promowane, popatrzcie np. na programy rozrywkowe z których wynika, że pijany jest cool, albo ten co ma rano kaca tez jest cool bo był na "imprezie", na świecie też przecież dobrze wiecie wszyscy - mamy opinie pijaków, policjant też jest członkiem naszej społeczności i też nie chce "odstawać" moim zdaniem to niesprawiedliwe aby policjanta wyrzucać z pracy za to co w przypadku innych zawodów jest tolerowane, wjechał w płot a że jest policjantem był pod dodatkową presją i chciał jak najszybciej wycofać i dlatego pewnie stuknął w drugie auto, widziałem w programie "drogówka" jak facet dmuchnął i pokazało mu ponad 2 promile i policjant mówi: ma pan ponad dwa promile a on na to: to nie dużo ja wytrzymuję ponad cztery i jadę .... nie wszyscy się więc stresują, nie znaczy to, że popieram pijaństwo za kółkiem gdyż sam nie piję ale nie kopmy leżącego
Co Ty wiesz o promowaniu pijaństwa? Nie pamiętasz chyba czasów PRL-u wtedy to dopiero było pijaństwo,od samej góry do samych nizin społecznych prawie niczym się nie różniło może jakością alkoholu.A policjant skoro ściga pijanych za kółkiem sam powinien jednak być czysty jak żona Cezara, inaczej traci pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
Co Ty wiesz o promowaniu pijaństwa? Nie pamiętasz chyba czasów PRL-u wtedy to dopiero było pijaństwo,od samej góry do samych nizin społecznych prawie niczym się nie różniło może jakością alkoholu.A policjant skoro ściga pijanych za kółkiem sam powinien jednak być czysty jak żona Cezara, inaczej traci pracę.
to, że w czasach prlu było pijanstwo nie znaczy wcale, ze nie ma go teraz panie pit, a z tą czystością, o której Pan wspominasz, to najlepiej zacząć od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko pan komendant zareagował,jast świetny,a jakiś nie wiadomo kto śmie mówić o mobingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym karaniem za byle co to przesada.Więzienia zapełnione rowerzystami,kombajnistami,matkami,które po piwie przebywały w domach z dziećmi.Ci co wyprzedali Polskę,POlikwidowali zakłady,cukrownie,odlewnie,doprowadzili naród do nędzy,bohaterowie niezliczonych afer,z którymi sejmowe komisje nie poradziły sobie,a prokuratorzy boją się ich jak diabeł święconej wody śmieją się nam w twarz.Takich nikt nie ruszy.Policjant,który może nie powinien tak zrobić jest napiętnowany,jak przestępca,choć właściwie nikomu wielkiej krzywdy nie wyrządził.Nie kocham policji,lecz apeluję do wszystkich:odrobina tolerancji.Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
Co Ty wiesz o promowaniu pijaństwa? Nie pamiętasz chyba czasów PRL-u wtedy to dopiero było pijaństwo,od samej góry do samych nizin społecznych prawie niczym się nie różniło może jakością alkoholu.A policjant skoro ściga pijanych za kółkiem sam powinien jednak być czysty jak żona Cezara, inaczej traci pracę.
tylko w PRL-u ? pijaństwo w Polsce ma wielowiekową tradycje, o czym naturalnie twój obiektywizm nie pozwala wspomnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymanie , prawa jazdy, kra pieniężna i jeszcze pozbawić pracy ??? To lekka przesada. Praca to praca ,każdy kierowca ma świadomość ,żeby nie wsiadać do auta po wypiciu alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam sprawa ucichnie i pewnie w maju wróci do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrole rytnynowe jakoś go nie wykryły. Bo kontrole rurynowe takich nie wykrywają. Taki musi dopiero rąbnąć w płot. Dobrze, że tylko w płot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...