Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pogotowie zamosc

Utworzony przez basen, 8 marca 2008 r. o 08:49
W ZAMOSCIU PODPIE...ACZY TEZ NIE BRAKUJE!!!TO PARANOJA ZE MUSZE UWARZAC CO MOWIE I KOMU ZEBY WSPANIALA GORA SIE NIE DOWIEDZIALA JAK TAK DALEJ BEDZIE TO PRZEZ TAKICH LACHOW ZAWSZE BEDZIEMY DOSTAWAC PO D...IE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamość napisał:
A PODWYŻSZKA MIAŁA BYĆ W KWOCIE 250ZŁ BRUTTO DLA WSZYSTKICH PO RÓWNO TERAZ ,TYLKO CZEMU W 2006 R. BYŁY PROCENTOWE I NAJBARDZIE POKRZYWDZONĄ GRUPĄ ZAWODOWĄ BYLI SANITARIUSZE OTRZYMALI ONI 15% KTO WIE W PERSPEKTYWIE CZASU SZEFOWI TA PODWYŻSZKA MOŻE ZAKOŃCZYĆ SIE CZKAWKĄ LUDZIE SĄ CIERPLIWI DO CZASU A TEN CZAS SIE JEMU KOŃCZY
za szeląga ani szelaga nie dostaniemy bo on trzyma tego SBeka w ciemnych okularach co idzie na emeryture juz z 5 lat mu podniósł pobory żeby miał wyższą emerytke/niech idzie do związku niewidom to mu dodadzą/,nie takiej komisji w której go nie ma a i córcie se przyjal ciekawe ile dali jej poborów czy sprzątaczki,nie/1184,sanitariusza,nie/1091,kierowcy,nie/1240,nie a może tego z płoskiego od papieru co sie spóznia /7,20 codziennie do pracy/już z8 lat tak przyjeżdża z żona do pracy.no jest jeszcze jeden niezastąpiony w tej klice taki BEZ palca co wszystkie wakacje spedza w kurorcie KRASNOBROD jako stajenny idaja mu na kanapki/suchy prowiant/marne75 zł+3000 rozłąki z żona i jaszcze jedno paczcie jak mocno pcha sie do nich ten WOZAK/cebularz ze zdanowa/kierowca tego od TACZKI i KSIEGOWEJ tez ma tajne pobory? 4 [PARTIA JUZ RZĄDZI A ONI DALEJ SIEDZA I DAJA ŁAP...... TYM CO TRZEBA W SEJMIKU]"bratek" żeby dalej krasc.Można by tu pisać jeszcze że ho ho......CZEKAMY NA ODZEW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Zamościu ma zamiar zwolnić wszystkich kierowców, a zatrudnić MAŁPY! (Tak się właśnie wyraził pewien sanitariusz, a dyrektor potwierdził). Według dyrektora będzie taniej. 1200 zł wystarczy na banany dla małpy na pół roku. Ratownikom i dyrektorowi to nie przeszkadza, kto będzie prowadził karetkę, małpa z prawem jazdy kat. B czy doświadczeni kierowcy z naszej firmy. Zaistniałe oszczędności zapewne będą przeznaczone na kolejne premie dla administracji i wieksze podwyżki dla pielęgniarek, bo im wiecznie mało! My, kierowcy pogotowia, jesteśmy rozgoryczeni takim traktowaniem po 10, 20, 30 i więcej latach pracy. dD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO , BRAWO,BRAWO !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy są potrzebni dyrektorowi, gdy firma jest zagrożona. Podczas niedawnej próby przejęcia pogotowia przez firmę FALK również kierowcy składając podpisy walczyli o utrzymanie zakładu. Za to kierowcy otrzymali 30 zł podwyżki (śmiechu warte).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE OBWINIAJCIE PIELENGNIAREK TYLKO NASZEGO DYREKTORKA MY WSZYSCY MAMY ZANIZONE POBORY ,OPRUCZ WIADOMYCH GRUP,TO ON JEST WSZYSTKIEMU WINIEN ZA TEN STAN , SPOKOJNIE NIE DAJMY SIE ZWARJOWAĆ POZWULCI DZIAŁAĆ ZWIĄZKOM ICH POSTAWA DIAMETRALNIE SIE ZMIENIŁA ,ZNACIE GO WSZYSCY ,WIECIE CO TO ZA CZŁOWIEK ,Z TEGO CO MI WIADOMO ZWIĄKOWCY MAJĄ WEDŁUG MNIE ZADOWALAJĄCE WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE STRONY PROPOZYCJE CO DO PODWYRZEK ,ONI WIELE RYZYKUJĄ , TEN CZŁOWIEK JEST BEZ WZGLĘDNY MYŚLE O SZEFIE . NA KONIEC NIE JESTEM ZATRUDNIONY NS ETACIE PIELENGNIARKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NIE ODARTE WRARZENIE ZE TEN TEKST O ZATRUDNIENIU MAŁP ZAMIAST KIEROWCÓW I ŻE NIBY DYEKTOR POWIEDZIAŁ TO JAKIEMUŚ SANITARIUSZOWI TO JEST JAKIEŚ WEDŁUG MNIE PRZEKŁAMANIE ,SANITARIUSZY MA ZA NIC A CO DOPIERO Z NIMI ROZMAWIAĆ TAK JAK RATOWNIKÓW ONI ZA TE OCHŁAPY PRZYNAJMNIEJ CI ROZGARNIECI NIE CHCĄ JEZDZIĆ JAKO KIEROWNICY I BRAC ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA CZYJEŚĆ ZDROWIE I ŻYCIE NIE SĄDZE ŻĘBY PCHALI SIĘ JESZCZE NA KIEROWCE ONI ZDAJĄ SOBIE SPRAWE , PISZE O TYCH ROZGARNIĘTYCH Z ODPOWIEDZIALNOŚĆI I WYSIŁKOWI JAKI BY MUSIELI PONIEŚĆ A JEŚLI CHODZI O PIELEGNIARKI TO RÓZNICA MIEDZY KIEROWCAMI A PIELEGNIARKAMI WEDŁUG OBECNYCH STAWEK JEST NIE ZBYT WIELKA JEŚLI CHODZI O WYKSZTAŁCENIE NIE CHCE PRZY TYM OBRAZIĆ KIEROWCÓW . OBAWIAM SIE ZE PISAŁA TO OSOBA ZAINTERESOWANA WPROWADZENIEM MIEDZY NAS NIE POROZUMIEN MAM NADZIEJE ZE SIE NIE MYLE . TAKIE WMIOSKI WYĆIĄGNEŁEM Z TEGO TEKSTU .JESLI JEDNAK SIE MYLE TO PRZYKRO MI Z TEGO POWODU JEMU TYLKO O TO CHODZI ABY NAS PORÓZNIAĆ . TROSZKE ROZSĄDKU .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek37zam napisał:
za szeląga ani szelaga nie dostaniemy bo on trzyma tego SBeka w ciemnych okularach co idzie na emeryture juz z 5 lat mu podniósł pobory żeby miał wyższą emerytke/niech idzie do związku niewidom to mu dodadzą/,nie takiej komisji w której go nie ma a i córcie se przyjal ciekawe ile dali jej poborów czy sprzątaczki,nie/1184,sanitariusza,nie/1091,kierowcy,nie/1240,nie a może tego z płoskiego od papieru co sie spóznia /7,20 codziennie do pracy/już z8 lat tak przyjeżdża z żona do pracy.no jest jeszcze jeden niezastąpiony w tej klice taki BEZ palca co wszystkie wakacje spedza w kurorcie KRASNOBROD jako stajenny idaja mu na kanapki/suchy prowiant/marne75 zł+3000 rozłąki z żona i jaszcze jedno paczcie jak mocno pcha sie do nich ten WOZAK/cebularz ze zdanowa/kierowca tego od TACZKI i KSIEGOWEJ tez ma tajne pobory? 4 [PARTIA JUZ RZĄDZI A ONI DALEJ SIEDZA I DAJA ŁAP...... TYM CO TRZEBA W SEJMIKU]"bratek" żeby dalej krasc.Można by tu pisać jeszcze że ho ho......CZEKAMY NA ODZEW
pozostaje mieć nadzieje ,że to eldorado o nazwie pogotowie im sie skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość z ostatniej chwili! Prawdopodobnie wpisami na tej stronie ma się zająć prokurator. Nie wiem, czy to możliwe? Co wy na to? Proponuję wejść na stronę lubelskiego pogotowia, tam są dopiero wpisy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ PISZE POD MOIM PSEUDONIMEM ZMIEN GO NIE PODAWAJ SIE ZA MNIE TO NIE WPORZĄDKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DWA OSTATNIE O18.10 I 50 MIN TEMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory zamość , ale czytaj dokładnie niektóre teksty i nie przekręcaj wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DOPIERO! CZY LUBELSKĄ STRONĄ TEŻ ZAJMIE SIĘ PROKURATOR ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKI ZA ZROZUMIENIE JEŚLI ZLE ZINTERPRETOWAŁEM TEKST O (MAŁPACH) TO SORRY ALE TAKIE BYŁY MOJE ODCZUCIA TRZYMAJ SIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre wypowiedzi są strasznie wulgarne,tacy ludzie niby uważają się za mądrych w pogotowiu,niestety sa niedouczeni,najpierw nauczcie się poprawnej pisowni i ortografii a pózniej wypowiadajcie się jeżeli jestescie tak dobrze poinformowani,a sądzę ,że nie do końca te informacje są takie wiarygodne,lepiej nie obrażać ,najpierw trzeba spojrzeć na siebie a dopiero potem oceniac innych,wulgaryzmy nic tu nie dadzą,trochę obiektywizmu ludziska,najlepiej to byc anonimowym?????i obsmarowac błotem innych??może tak lepiej prosto w twarz lepiej powiedziec co sie mysli,zachowanie takiego człowieka co uważa się za bossa tylko dlatego,że dorwie się do komputera i nawtyka dyrektorowi oraz innym pracownikom jest tchórzostwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosnie pisowni. Tego można się nauczyć ale charakterów pracowników administracji nie da się już zmienić. Te cechy jaką jest przyzwoitość oraz wyrozumiałość dla strony która w ten sposób wylewa swoje smutki i rozgoryczenie sytuacją panującą w Firmie jest wam obca. Nigdy najedzony nie zrozumie głodnego. Dla jasności od tego jest Forum ( pluj świni w twarz a ona mówi że deszcz pada )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie jestem pracownikiem administracji w Pogotowiu,jezeli sądzisz,że nie da się zmienić zmienić charakteru ludzi,takich co tylko wybrzydzaja i pyszczą,używają słownictwa podwórkowego tym bardziej nie da się zmienić,czy nie lepiej się cieszyć tym co się ma????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZYM MYM NIBY MAMY SIĘ CIESZYĆ ZOBACZ CO SIĘ DZIEJE W POGOTOWIU TYM ,ZE ONI MAJĄ WYWINDOWANE POBORY A MI BRAKUJE DO 10 GO KASY TYM ŻĘ TO MY NADSTAWIAMY KARKU ZA MARNE 1091ZŁ,1246ZŁ ITD.TYM ZE DLA JEDNYCH SĄ PINIĄDZE ROZDAWANE POD BYLE PRETEKSTEM MYŚLE TU O PREMIACH I TYMPODOBNYCH TYM ZE FUNKCYJNE DODATKI SĄ WYWINDOWANE . TYM ZE WCISKA SIĘ KOMUŚ CIEMNOTE ZE NIE MA KASY BO WEDŁUG MNIE TO NIE JEST POWÓD DO RADOCHY JEŚLI JESTEŚ PRACOWNIKIEM POGOTOWIA TO ZNASZ TE PROBLEMY TYCH LUDZI ,PISAŁEŚ(AŚ) O ROZSĄDKU , PISZĄC TO CZY TY GO MASZ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...